Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Misja "Sztab"
#1
Cześć !   Czy ktoś może mi pomóc w ukończeniu misji głównej "HQ"? Próbowałem już niezliczoną ilość razy, a moja najlepsza była dotarcie do 13. fali. Mam 13 poziom i z tego, co widziałem tylko dobrych graczy z poważnymi rankingami lub graczy z kodami, można go ukończyć. Próbowałem różnych kodów i jedynym, który wydaje się działać, jest ten stworzony przez rutssa. To trochę pomaga, ale to za mało.   Dzięki, tak myślę.
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by cacealma1234 Cześć ! Czy ktoś może mi pomóc w ukończeniu misji głównej "HQ"? Próbowałem już niezliczoną ilość razy, a moja najlepsza była dotarcie do 13. fali. Mam 13 poziom i z tego, co widziałem tylko dobrych graczy z poważnymi rankingami lub graczy z kodami, można go ukończyć. Próbowałem różnych kodów i jedynym, który wydaje się działać, jest ten stworzony przez rutssa. To trochę pomaga, ale to za mało. Dzięki, tak myślę. Pomagam facetom ukończyć misje przeżycia i wszystkie misje co-op z pełnymi koronami. Musisz mnie jednak znaleźć. Ostatnim razem, gdy podałem moje imię w grze, zostałem zbanowany następnego dnia. Kiedy mnie znajdziesz, proszę poinformuj mnie, skąd masz moje imię. Zacząłem być surowy, jeśli chodzi o prośby przyjaciół, które akceptuję (nie chcę, żeby ktoś mnie potajemnie zgłaszał)
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by asce1062 Pomagam facetom ukończyć misje przeżycia i wszystkie misje co-op z pełnymi koronami. Musisz mnie jednak znaleźć. Ostatnim razem, gdy podałem moje imię w grze, zostałem zbanowany następnego dnia. Kiedy mnie znajdziesz, proszę poinformuj mnie, skąd masz moje imię. Zacząłem być surowy, jeśli chodzi o prośby przyjaciół, które akceptuję (nie chcę, żeby ktoś mnie potajemnie zgłaszał) PS: Podpowiedź, moje imię ma w sobie słowo "kaiZoku". nie byłoby łatwiej, tylko po PM swoją nazwę użytkownika, czy mogę pojechać do mnie? I oczywiście nie zgłoszę cię, ponieważ dbam również o moje konto.
Reply
#4
Hej, To bardzo łatwa do ukończenia misja HQ. Potrzebujesz tylko dobrych graczy z przynajmniej 2 palami wyposażonymi przynajmniej na piętro 15/18. Ważną częścią jest używanie dymu i ukrywanie tylko w windzie. Jeśli chcesz to w najprostszy sposób, po prostu idź z hackowaniem.
Reply
#5
czy umiejętności ruskiego hacka działają dla ciebie? to nie dla mnie
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by patronxd czy umiejętność rutss hack działa dla ciebie? to nie dla mnie tak.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by cacealma1234 tak. naprawdę? jak lol testuję go od pierwszego dnia, kiedy to zrobił i to nie działa? czy jesteś w Europie? powiedz mi, co zrobiłeś, żeby to działało
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by patronxd naprawdę? jak lol testuję go od pierwszego dnia, kiedy to zrobił i to nie działa? czy jesteś w Europie? powiedz mi, co zrobiłeś, żeby to działało tak, gram na UE. Nie wiem, dlaczego nie możesz tego zrobić. po prostu rozpoczynam grę, zaczynam oszukiwać, sprawdzam opcje, wracam do gry i tadam! bez problemów, bez awarii. może masz problem ze zgodnością, idk ..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)