Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrób swoje własne PBO już dziś!
#11
Zacytować: Napisał cree Wrzucenie tego starego pliku ... Próbowałem kilku rzeczy, ale nie mogłem go uruchomić Próbuję zmusić to FrankooFunMenu V1.0 do pracy dla mnie i moich kumpli na moim serwerze, nikt nie dołącza do mojego serwera, tylko ja i 10-15 moich kumpli tylko buduje bazę, a potem najeżdżają się nawzajem, to jest hack vs hack serwer niektórzy już mają hax, prawdopodobnie zapłacił, ale nie obchodzi mnie to. Jak mogę skompilować to w pbo i używać go szeroko na serwerze, jeśli to możliwe Nie powinno być tak ciężko w uczciwości, ale aby uratować cię od kłopotów; Oto konsola administracyjna NSS spakowana wewnątrz paczki music_f. [To nie będzie dostępne, dopóki nie zostanie zatwierdzone, więc musisz poczekać.] https:
Reply
#12
Nie ma zastosowania dla pbo bez haka pbo i funkcjonalnego wtryskiwacza. Zacytować: Napisał LaViolador Czy jest jakiś pomysł, dlaczego automatycznie łączę się z "Session Lost"? Ponieważ pbo nie jest ukryty.
Reply
#13
Zatwierdzone, dzięki za udostępnienie.
Reply
#14
dla mnie mówi, że nie może znaleźć skryptu i dostaję czerwone kółka na prawie każdym serwerze
Reply
#15
to nigdy nie zadziałałoby poza tym, że właściciel serwera, na którym to próbujesz, jest kompletnie idiotą w tworzeniu serwera jeśli zmienisz standardowy plik arma, to cię za to kopnie
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by gernotishot to nigdy nie zadziałałoby poza tym, że właściciel serwera, na którym to próbujesz, jest kompletnie idiotą w tworzeniu serwera jeśli zmienisz standardowy plik arma, to cię za to kopnie Wow, naprawdę to mnie kopnie ????? przepraszam, ale jesteś kompletnym zwolennikiem, jeśli nie przeczytałeś tego, co powiedział Dzisiaj pokażę ci, jak używać PBO na swoją korzyść, jest to znane jako "PBO Exploit", w którym możesz umieścić skrypty w folderze i móc je uruchomić, zanim zostaniesz wyrzucony za złe sprawdzenie podpisu .
Reply
#17
Zacytować: być w stanie je uruchomić, zanim zostaniesz wyrzucony za złe sprawdzenie podpisu cóż ... to cię wtedy kopnie ... co z tego?
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by gernotishot cóż ... to cię wtedy kopnie ... co z tego? Nadal możesz odradzać się w pieniądzach lub robić coś w rodzaju gówna w tym małym czasie.
Reply
#19
Dodano to do stickies, nice work @ hajeam
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)