Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrób swoje własne PBO już dziś!
Zrób swoje własne PBO już dziś!
Reply
Dla sqf mógłbym po prostu skopiować makaron menu przewijania?
Reply
Zacytować: Napisał DarkDiddle Dla sqf mógłbym po prostu skopiować makaron menu przewijania? Tak, ale bądź ostrożny, niektóre metody exec są obecnie wykrywane przez większość serwerów (np. Player addAction), zamiast tego używam raczej "gracza pojazdu".
Reply
Zacytować: Originally Posted by neonrage Tak, ale bądź ostrożny, niektóre metody exec są obecnie wykrywane przez większość serwerów (np. Player addAction), zamiast tego używam raczej "gracza pojazdu". Czy nowy PBO musi być tej samej wielkości co stary? Zastanawiałem się też, czy byłoby możliwe użycie starego menu infekcyjnego i umieszczenie go w pliku sqf. Kiedy mówię stare menu infekowania, mówię o 3-letnim menu. Wiem, że dobra część lub skrypty nie będą działać, ale mam nadzieję, że infekcja ... Powód, dla którego chcę wypróbować stare menu, nawet wiemy, że prawdopodobnie wszyscy wiemy, że został wykryty, ponieważ w CSO mam przyjaciela, który używał naprawdę starego hacka, który został wydany publicznie, ale z jakiegoś powodu nie został wykryty ... ?
Reply
Czy muszę złożyć to wszystko razem?
Reply
Wciąż dostaję błąd informujący, że skryptu nie można znaleźć. Pożyczyłem twój kod z configem i skierowałem ścieżkę do skanera zmiennych w grze. Zmieniłem słowa, które powiedział, aby zmienić btw. Za każdym razem, gdy gra się uruchamia, mówi, że skryptu nie można znaleźć tutaj na mojej ścieżce, proszę pomóż: file = "\ functions_f_epa \ (variablescanner.sqf)";
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Dmoneyjr Wciąż dostaję błąd informujący, że skryptu nie można znaleźć. Pożyczyłem twój kod z configem i skierowałem ścieżkę do skanera zmiennych w grze. Zmieniłem słowa, które powiedział, aby zmienić btw. Za każdym razem, gdy gra się uruchamia, mówi, że skryptu nie można znaleźć tutaj na mojej ścieżce, proszę pomóż: file = "\ functions_f_epa \ (variablescanner.sqf)"; Spróbuj usunąć nawiasy file = "\ functions_f_epa \ variablescanner.sqf" Powiadom mnie, jeśli masz jakiekolwiek problemy
Reply
czy byłoby zbyt wielkim problemem, aby zapytać, jak umieścić menu w tym, co już masz? na przykład, jeśli skopiuję wklej, co napisałeś, w jaki sposób wstawię do niego menu, a także jakie będzie dobre menu? i ostatnie pytanie, czy to działa na altis, KOTH i na wygnaniu?
Reply
Czy jest jakiś pomysł, dlaczego automatycznie łączę się z "Session Lost"?
Reply
Wrzucenie tego starego pliku ... Próbowałem kilku rzeczy, ale nie mogłem go uruchomić Próbuję zmusić to FrankooFunMenu V1.0 do pracy dla mnie i moich kumpli na moim serwerze, nikt nie dołącza do mojego serwera, tylko ja i 10-15 moich kumpli tylko buduje bazę, a potem najeżdżają się nawzajem, to jest hack vs hack serwer niektórzy już mają hax, prawdopodobnie zapłacił, ale nie obchodzi mnie to. Jak mogę skompilować to w pbo i używać go szeroko na serwerze, jeśli to możliwe
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)