Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiele menu, możliwy błąd rysowania?
#1
Hej.   Więc robiłem menu, ale coś jest wyraźnie nie tak i próbowałem znaleźć problem z tym. Nie jestem super dobry w kodowaniu, więc nie wiem, co może spowodować.   Menu rysuje się wiele razy, gdy konsola jest otwarta, a kiedy jestem w grze.   Wygląda to tak w menu głównym:   http:
Reply
#2
Nie filtrujesz prawidłowo paneli VGUI w haku PaintTraverse. Należy rysować tylko na jednym panelu (zwykle MatSystemTopPanel).
Reply
#3
Zacytować: Napisał MarkHC Nie filtrujesz prawidłowo paneli VGUI w haku PaintTraverse. Należy rysować tylko na jednym panelu (zwykle MatSystemTopPanel). Filtruję dla FocusOverlayPanel, czy jest jakaś istotna różnica od MSTP?
Reply
#4
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez podwójne v Filtruję dla FocusOverlayPanel, czy jest jakaś istotna różnica od MSTP? GUI samouczek wewnętrzny # 1 - tworzenie prostego paska zdrowia
Reply
#5
Zacytować: Napisał MarkHC Nie filtrujesz prawidłowo paneli VGUI w haku PaintTraverse. Należy rysować tylko na jednym panelu (zwykle MatSystemTopPanel). To mi pomogło, dzięki.
Reply
#6
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez podwójne v Filtruję dla FocusOverlayPanel, czy jest jakaś istotna różnica od MSTP? Z mojego doświadczenia wynika, że FOP jest wywoływany dwa razy w ramce, dlatego używam MSTP
Reply
#7
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie sulfide To mi pomogło, dzięki. Jaka jest czcionka dla pól wyboru? Również ładnie [cenzurowane] menu, tutaj jest moje http: //images.akamai.steamuserconten...9A65D1DD0ECC2/
Reply
#8
Zacytować: Napisał ARcneextr Jaka jest czcionka dla pól wyboru? Również ładnie [cenzurowane] menu, tutaj jest moje http: //images.akamai.steamuserconten...9A65D1DD0ECC2/ Używana czcionka to Verdana z konspektem.
Reply
#9
Zacytować: Napisał ARcneextr Jaka jest czcionka dla pól wyboru? Również ładnie [cenzurowane] menu, tutaj jest moje http: //images.akamai.steamuserconten...9A65D1DD0ECC2/ "Priorety" Bruh, to priorytet.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)