Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WPM RPM
Przypuszczam, że jest to pytanie typu noob, ale przeglądam i przeglądam i po prostu nie mogę znaleźć odpowiedzi.   Właśnie zacząłem ocierać dno beczki o zrozumienie struktury danych army. Do tej pory udało mi się znaleźć wskaźnik świata i wskaźnik localplayer. Obecnie próbuję znaleźć wskaźnik do tabeli elementów nie zużywających się.   Rozumiem, że wskaźnik do lokalnego gracza i do świata może się zmienić, gdy aktualizują arma OA, ale nie wiem, czy wskaźniki wewnątrz localplayer również mogą się zmienić.   Próbowałem znaleźć ten stół za pomocą samouczka Douggema na temat tego, jak spawnować dowolną broń za pomocą WPM, czytając komentarze, które znalazłem jako wskaźnik do tabeli materiałów nieulegających zużyciu DFCDD8] 13a8] 4] 688], co teraz być DAD8C0] 13B0] 4] 688].   Teraz próbuję się dowiedzieć, czy 688 nadal jest wskaźnikiem do tabeli, która nie nadaje się do użytku, ponieważ jeśli spróbuję spojrzeć na ten wskaźnik, nie pokazuje mi tabeli zawierającej 6 elementów.   TL; DR: Czy wskaźniki wewnątrz localplayer również zmieniają się po aktualizacji? Jeśli tak, jak mogę znaleźć nowy adres wskaźnika.   Nie oczekuję, że oddasz mi bezpośredni offset, raczej chciałbym wiedzieć, jak sam mogę go znaleźć.   Proszę, zwróćcie uwagę, że dopiero zaczynam rozumieć tę rzecz. Jeśli się mylę co do czegokolwiek w moim wyjaśnieniu (co najprawdopodobniej zrobię), popraw mnie!   Każda pomoc będzie bardzo ceniona!   pozdrowienia
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)