Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykryj obramowanie
Pomyślałem więc o czymś dobrym dla tłumacza. Wykrywanie wykrycia krawędzi. Idk, jeśli ktoś już to robi, ale mam dość "wspaniałego ptaka", który obraca się z nim realnie i 4 razy zabija mnie harcerstwem, żeby mnie zabić. To też będzie łatwe, nie musimy nawet wiedzieć, czy ich prawdziwe czy fałszywe jest poza grą, tylko jeśli tylko zerkną. Wtedy po prostu odwróćcie je o 180 stopni i rzućcie na nich prawdziwe. Myślałem coś w stylu, jeśli oni zaglądają za róg, a ich prędkość jest mniejsza niż 0,3, więc możemy zatrzymać to śmieciowe zwiadowisko BAIM w hvh. Jakieś pomysły?
Reply
czy ten post jest poważny, czy trollingujesz?
Reply
Zacytować: Napisał Lynxaa czy ten post jest poważny, czy trollingujesz? Jeśli się boisz, nikt nigdy nie odpowiada, jeśli mówisz coś poważnego i mówisz coś głupiego, dostajesz -poprawiasz i zabijasz. LOL.
Reply
Zacytować: Originally Posted by abcdefg432 Kurwa, on mnie dostał. Jeśli się boisz, nikt nigdy nie odpowiada, jeśli mówisz coś poważnego i mówisz coś głupiego, dostajesz -poprawiasz i zabijasz. LOL. co? dlaczego musiałbyś sprawdzić, czy ktoś jest na krawędzi ... nie ma różnicy między kimś obrzeżem a kimś stojącym ... lol.
Reply
Zacytować: Napisał Lynxaa co? dlaczego musiałbyś sprawdzić, czy ktoś jest na krawędzi ... nie ma różnicy między kimś obrzeżem a kimś stojącym ... lol. Rozumiem, masz dobry punkt. Nie myślałem. Wtedy prędkość nie działałaby na pewno, więc teraz czuję się opóźniona. Bardziej szukałem czegoś, co naprawiłoby ludzi, którzy naprawdę zaglądają tylko zwiadowcami zza rogu i BAIM. Gdyby się udało, twoja cela nie będzie strzelała, myśląc, że to jest cienkie powietrze, więc nie masz szansy na Rozpatrzenie ani rozpoznanie, bez celowania.
Reply
Nie czytałem twojego posta, ale jeśli chcesz wykryć, czy ktoś jest krawędzią, zastosuj te same wyliczenia, które użyjesz do obrony przeciw wrogom?
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Skyfail Nie czytałem twojego posta, ale jeśli chcesz wykryć, czy ktoś jest krawędzią, zastosuj te same wyliczenia, które użyjesz do obrony przeciw wrogom? Nadal byłoby to bezcelowe, ponieważ można je tylko naśladować. I naprawdę nie można się do nich stosować, gdy są w terenie, ponieważ (mam nadzieję) używają czegoś innego.
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Skyfail Nie czytałem twojego posta, ale jeśli chcesz wykryć, czy ktoś jest krawędzią, zastosuj te same wyliczenia, które użyjesz do obrony przeciw wrogom? Tak, to jest dobra rada, jestem na wakacjach rn i nie chcę patrzeć, czy wszystkie rzeczy w moim obramowaniu można zastosować do wrogów. Zastanawiam się tylko, czy istnieje konkretny sposób, który jest znany
Reply
Zacytować: Originally Posted by Merccss Nadal byłoby to bezcelowe, ponieważ można je tylko naśladować. I naprawdę nie można się do nich stosować, gdy są w terenie, ponieważ (mam nadzieję) używają czegoś innego. ich wycinanie jest lepsze niż nic nie strzelanie, a następnie umieranie imo a twój drugi komentarz jest nieistotny, to jest tylko do rozstrzygania graczy na krawędzi
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)