Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bycie zbanowanym
JA BYŁEM NAPRAWDĘ ... jeśli zostaniesz zbanowany na Counter Strike na przykład, czy zostaniesz również zbanowany z innych modów, takich jak warunek zero?
Reply
wszystkie mody z vac = zbanowany
Reply
jest do bani, z tego powodu nie grałem w gry na parę miesięcy
Reply
Zostałem zbanowany i to jest do bani, pracuję nad uzyskaniem kolejnego klucza do CD, abym mógł grać w aganie to już prawie 2 tygodnie i wychodzę z głowy dzielę się bólem
Reply
dlaczego nawet włamać się do cs? system vac jest taki gejem, że wykryje nowy hack w ciągu tygodnia lub prawie bezużyteczny
Reply
Zacytować: Napisał Icarus dlaczego nawet włamać się do cs? system vac jest taki gejem, że wykryje nowy hack w ciągu tygodnia lub prawie bezużyteczny To nieprawda, PUBLICZNE włamania są często wykrywane, prywatne hacki mogą trwać bardzo, bardzo długo. Musisz tylko nauczyć się jak to zrobić.
Reply
Zacytować: Napisał Eleethal To nieprawda, PUBLICZNE włamania są często wykrywane, prywatne hacki mogą trwać bardzo, bardzo długo. Musisz tylko nauczyć się jak to zrobić. Bla wszystkie powyższe odpowiedzi = Noob Pierwsze pytanie: jeśli jesteś zbanowany parowo, oznacza to twoje konto (Nie ma możliwości jego wyłączenia) i twoje zbanowanie na jakimkolwiek serwerze oznaczonym jako ZABEZPIECZONY, I to obowiązuje przez KAŻDĄ APLIKACJĘ NA PARZE (aplikacje ONline) Jeśli serwer jest niezabezpieczony lub jest modem w fazach testowania, DOPUSZCZA SIĘ OD GRACZY, JEŚLI NIE JEST ZATWIERDZONY LUB MODEROWANY PRZEZ PARĘ. Drugie pytanie dotyczące wykrywalności W kolejności najbardziej wykrywalnej -Widely Known (metacheat) Hacks Publicly < - Każdy inny publiczny .... -Any REVACED public -Nowe wydanie publiczne -Modded W-ZNANE> -Modded Public (lub self revaced) -Pełna odbudowa. -BUDOWANE BUDOWANIE (tj. Własne włamanie, nie oparte na niczym) [To może pozostać niezapisane przez nieunikniony czas w zależności od zainwestowanego czasu]
Reply
OK. Mam jeszcze pytanie. Kiedy najpierw utworzyłem swoje konto, użyłem klucza CD CS. Ale ostatnio, podobnie jak przed miesiącem, kupiłem CZ i wpisałem ten klucz cd, więc mogłem grać zarówno na tym samym koncie. Jeśli zdobędę bana na Counter-Strike, czy wyłączy on oba klucze cd? A jeśli oszukujesz w c-d serer, czy oni po prostu kopną cię z tego serva lub zastawią cię na hakowanie i po prostu banują cię?
Reply
Czy nie dostaniesz jednak zakazu tylko na jeden rok?
Reply
tak mój cdkey został zakazany przez rok
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)