Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RaGe-OGL 3.6 Wydany! 3-1-04
Aimbot Esp Bullet esp * nowy * Demontowanie błysku / dymu / nieba ustalone w 3.6 Model hack (świecące lub kolorowe modele) Wallhacks Model szkieletowy Antirecoil Celowniki Kolory Hud Wsparcie DOD, CS, NS, CZ, FA (działa na modelach cz IF, cs 1.6). I wiele więcej ..... za 1,5 i 1,6   Obsługuje WSZYSTKIE platformy windoze!   Pobierz teraz!! lub Pobierz tutaj!   (tylko myśl)
Reply
Niceeee darmowy darmowy dobry hack
Reply
Cóż, prawdę mówiąc, nie jestem zbyt dobra z takimi rzeczami, więc jeśli możesz mi wytłumaczyć, jak mogę sprawić, żeby to działało?
Reply
krok 1. Zabij się ...... krok 2. powtórz krok 1
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez SnaKE230 Cóż, prawdę mówiąc, nie jestem zbyt dobra z takimi rzeczami, więc jeśli możesz mi wytłumaczyć, jak mogę sprawić, żeby to działało? po prostu weź plik "opengl.dll" i włóż go w okres półtrwania directroy (I.E. C: / pliki programów> Sierra> Half Life) następnie dołącz do CS i dołącz do serwera, a następnie w grze naciśnij przycisk "INSERT" na klawiaturze, a pojawi się menu hackowania to jest to (tylko myśl)
Reply
Próbowałem nacisnąć "wstaw", ale się nie wydarzyło!
Reply
Taki sam problem Zainstalowałem go w Dzień porażki (w moich parowych apkach), a następnie w folderze dod, aby się upewnić, Nic się nie dzieje, gdy uderzę we wkładkę
Reply
for counter strike 1.5 cut-n-wklej tę ścieżkę: C: \ SIERRA \ Half-Life i umieść plik opengl32.dll w folderze Half-Life ,, nigdzie indziej, nie w folderze cstrike, nie w aplikacjach bla bla "Half-Life" podczas gry naciśnij klawisz "wstaw" teraz dla counter-strike 1.6 wyciąć-n-wklej tę ścieżkę: C: \ Program Files \ Steam \ SteamApps \ ur [email protected] \ counter-strike i umieść plik opengl32.dll w tym folderze, który jest (counter-strike) podczas gry naciśnij klawisz "wstaw"
Reply
Znam foldery, i poprawiam powiedzenie po zrobieniu tego prawa (Ive zrobiłem dużo dll hacków) To faktycznie nie robi nic, próbowałem tego na moim drugim i trzecim komputerze i to jeszcze nie zrobił niczego. Jego nie działa (próbowałem tego na DOD) Również w instrukcji mówi, aby wprowadzić pewne polecenie (Cl_Minmodels 1), które nie jest prawdziwym poleceniem.
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez lotox Znam foldery, i poprawiam powiedzenie po zrobieniu tego prawa (Ive zrobiłem dużo dll hacków) To faktycznie nie robi nic, próbowałem tego na moim drugim i trzecim komputerze i to jeszcze nie zrobił niczego. Jego nie działa (próbowałem tego na DOD) Również w instrukcji mówi, aby wprowadzić pewne polecenie (Cl_Minmodels 1), które nie jest prawdziwym poleceniem. w trybach wideo w counter-strike jesteś w trybie OpenGL, domyślnie? czy Twoja karta graficzna obsługuje OpenGL, czy Direct Draw? i tak cl_minmodels 1 to prawdziwe polecenie, to dla aimbota opublikuj swoje specyfikacje cpu, jeśli chcesz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)