Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukasz broni drugiej osoby trzeciej
Jeśli serwer przełącza się na wyłączony widok osób trzecich, czy istnieje możliwość zhakowania tej strony klienta?   tak to ustawiasz, jeśli hostujesz serwer, więc po prostu muszę znaleźć tę wartość w pamięci ...
Reply
Skąd wziąłeś to wszystko na ten temat, skąd wiedziałeś, że może to wyglądać w widoku z kamery?
Reply
ponieważ ustawiłem bp na to, co napisałem do moich współrzędnych, a następnie przetestowałem to wraca on do odwracających się struktur gracza, kamery gracza, proj z stałych shaderów, ale możesz też podłączyć aplet Xaudio, aby odzyskać swój aparat z kamery na świecie
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie fatboy88 ponieważ ustawiłem bp na to, co napisałem do moich współrzędnych, a następnie przetestowałem to wraca on do odwracających się struktur gracza, kamery gracza, proj z stałych shaderów, ale możesz też podłączyć aplet Xaudio, aby odzyskać swój aparat z kamery na świecie Po prostu próbuję zlokalizować własne współrzędne za pomocą narzędzia do skanowania pamięci. Moim celem było napisanie prostego programu do korzystania z ReadProcessMemory i zgarnięcia moich współrzędnych z gry, dzięki czemu mogłem napisać aplikację, która dzieli moje współrzędne z przyjaciółmi. Czy wiesz, czy te współrzędne mogą być zlokalizowane w pamięci gry, czy może nawet mieć ich lokalizację w pamięci? Jeśli nie, to jak mógłbym go znaleźć? Mój obecny plan polegał na rozpoczęciu poszukiwania wartości współrzędnych X lub Y, o której wiem, że jest mniejsza niż moja aktualna pozycja, i przeszukiwaniu zbiorczym dla 32-bitowych liczb całkowitych, które są większe. To będzie wielkie poszukiwanie, ale od tego momentu. Postaram się iść w przeciwnym kierunku, a następnie odfiltrować przedmioty, które są teraz mniejsze. I tak dalej.
Reply
Zacytować: Originally Posted by warz Mój obecny plan polegał na rozpoczęciu poszukiwania wartości współrzędnych X lub Y, o której wiem, że jest mniejsza niż moja aktualna pozycja, i przeszukiwaniu zbiorczym dla 32-bitowych liczb całkowitych, które są większe. To będzie wielkie poszukiwanie, ale od tego momentu. Postaram się iść w przeciwnym kierunku, a następnie odfiltrować przedmioty, które są teraz mniejsze. I tak dalej. Przebudowuję także odtwarzacz bankowości odtwarzacza. Próbowałem najpierw współrzędnej Z, ale to dość denerwujące. Ktoś napisał kiedyś, że szukał go z zasięgiem
Reply
odtwarzacz pojazdu switchCamera "External";
Reply
Czy potrzebuję bypassera dla serwera wyłączonego BE?
Reply
Zacytować: Originally Posted by the_raz Czy potrzebuję bypassera dla serwera wyłączonego BE? Oczywiście, że nie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)