Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zablokowane po użyciu nawigatora.
Hej. W ostatnią niedzielę mam zbanowane beco, używałem DayZ Navigator. Czy mogę w jakiś sposób odblokować mój cd-key? Próbowałem usunąć wszystko z rejestru, zresetować grę, ale to nie pomaga. Wiesz co mogę zrobić?
Reply
twój klucz arma 2 oa został zbanowany. nic nie możesz zrobić, żeby ją odblokować. kup nowy klucz i uważaj na aktualizacje battleye.
Reply
Zacytować: Originally Posted by gornan Hej. W ostatnią niedzielę mam zbanowane beco, używałem DayZ Navigator. Czy mogę w jakiś sposób odblokować mój cd-key? Próbowałem usunąć wszystko z rejestru, zresetować grę, ale to nie pomaga. Wiesz co mogę zrobić? Musisz przeinstalować grę 12 razy, a następnie pobrać obie gry ponownie 14 razy, a następnie zastosować wszystkie aktualizacje dwa razy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by zanny1 Musisz przeinstalować grę 12 razy, a następnie pobrać obie gry ponownie 14 razy, a następnie zastosować wszystkie aktualizacje dwa razy. Potwierdzona metoda pracy
Reply
Uwielbiam te posty ........ Jeśli włamujesz się i zbanujesz, bobu, co za dziwak. Załóż ci duże spodnie i przeżyj to. Czy wściekam się lub jestem zaskoczony, kiedy to się przydarza? Absolutnie nie. Ale spróbuj Zacytować: Musisz przeinstalować grę 12 razy, a następnie pobrać obie gry ponownie 14 razy, a następnie zastosować wszystkie aktualizacje dwa razy. to naprawi twój problem JAK NAJSZYBCIEJ
Reply
Nie rozumiem! To nie będzie żmudna praca Pobrałem grę 14 razy i zainstalowałem ją i naprawiłem wszystko dwa razy idk, myślę, że została wykryta
Reply
Ponowna instalacja jest wykrywana? Czy policzyłeś dobrze ????
Reply
Zacytować: Originally Posted by Quixotic Ponowna instalacja jest wykrywana? Czy policzyłeś dobrze ???? OOps nie przeczytał wcześniejszych postów ITWORKS.
Reply
Rep działa, dzięki
Reply
Zacytować: Originally Posted by zanny1 Musisz przeinstalować grę 12 razy, a następnie pobrać obie gry ponownie 14 razy, a następnie zastosować wszystkie aktualizacje dwa razy. działa w wersji Steam?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)