Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coop Mech 2300 "Bug?"
Więc pewnego dnia grałem w spółdzielnię, a ja grałem z 3 zawodowcami. (Cześć, fajni faceci też)   Podczas gry, jeden z lekarzy zapytał: "czy wiecie, jak zwalczyć mech?"   Byłem jak "wtf to to, naucz mnie pls <3"   Był jak "omg ok i bądź medyk postępuj zgodnie z instrukcjami na mech"   Najwyraźniej jest to miejsce w pobliżu mechanicznego spawnu, gdzie można się schować i prawdopodobnie jest między dwiema skrzyniami lub czymś, a mech celuje w ciebie, bo jesteś najbliżej, ale nie może cię trafić. Następnie inni kolesie po prostu wysyłają spam do mecha, dopóki nie umrze. Aby utrzymać respawnowanie RPG na pozycji stojącej przed mechem, inni kolesie (tak jak ja po prostu biegam dookoła marnując RPG od innych spawnów, aby wykonać cykl odradzania.) IDK, jeśli działa to na wszystkich mapach, ale z pewnością działało dla Iron Bully   Pomyślałem, że ta informacja byłaby pomocna przy szybkich obrotach koron ze swoimi kumplami   EDYCJA: Znalazłem wideo z tego, po prostu obejrzyj ostatnie kilka f minut. Facet jest tym, który mecha
Reply
Naprawdę stary błąd, nic nowego ... Możesz też zaatakować KA-50 Heli też (rodzaj) ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by SirNinja Więc pewnego dnia grałem w spółdzielnię, a ja grałem z 3 zawodowcami. (Cześć, fajni faceci też) Podczas gry, jeden z lekarzy zapytał: "czy wiecie, jak zwalczyć mech?" Byłem jak "wtf to to, naucz mnie pls <3" Był jak "omg ok i bądź medyk postępuj zgodnie z instrukcjami na mech" Lol, teraz rozumiem, dlaczego masz problemy z robieniem gier solowych, jeśli nie używasz legalnych błędów Na każdej pojedynczej mapie istnieje jeden lub dwa sposoby zarażenia Mecha i HG. Jeśli nie wiesz, po prostu obróć się w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. IMHO Mech jest trudny do usunięcia sam, jeśli> = Wykwalifikowany. W Regular możesz po prostu strzelać do niego bez RPG. Zacytować: Originally Posted by SandyWF Możesz też zaatakować KA-50 Heli też (rodzaj) ... Hmm? Masz na myśli utknąć w powietrzu? Lub sztuczka z pistoletem na wodę?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Levak Hmm? Masz na myśli utknąć w powietrzu? Lub sztuczka z pistoletem na wodę? Pistolet na wodę to nie sztuczka, to celowe, jak sądzę, ponieważ woda uszkadza mechanizmy elektryczne w heli, jak wirniki. Istnieje błąd, w wyniku którego można dostać gry RPG z ulicy i wspiąć się na budynek, a następnie łatwo zestrzelić, w jednej rundzie, jeśli wszyscy gracze mają na to cel.
Reply
Zacytować: Originally Posted by SandyWF Istnieje błąd, w wyniku którego można dostać gry RPG z ulicy i wspiąć się na budynek, a następnie łatwo zestrzelić, w jednej rundzie, jeśli wszyscy gracze mają na to cel. Tak samo, to nie jest błąd, ale sztuczka / koordynacja. W sekwencji początkowej heli jest nieruchomy. Masz takie samo zachowanie w misji Tank canyon heli, ale musisz być naprawdę szybki i precyzyjny (zazwyczaj nie zauważysz, ponieważ są tarcze i cqb obok pierwszego zestawu rpg).
Reply
Jest to jeden z najstarszych błędów, jakie znam i tak naprawdę każdy gracz Wf powinien znać ten błąd (ok, nie nowi gracze, ale oni też bardzo szybko się uczą) Myślę, że nie ma sensu tworzyć tematu:
Reply
Zacytować: Originally Posted by Manuska Jest to jeden z najstarszych błędów jakie znam i tak naprawdę każdy gracz Wf powinien znać ten błąd (ok, nie nowi gracze, ale oni też bardzo szybko się uczą) Myślę, że nie ma sensu tworzyć tematu: / W każdym razie dzięki za informację Takie same myśli, ale postanowiłem nie mówić tego w mojej odpowiedzi. SirNinja tworzy teraz wiele tematów bezużytecznych w tej sekcji. Nie wiem dlaczego. Nie mam pojęcia ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by SandyWF Takie same myśli, ale postanowiłem nie mówić tego w mojej odpowiedzi. SirNinja tworzy teraz wiele tematów bezużytecznych w tej sekcji. Nie wiem dlaczego. Nie mam pojęcia ... Tak, to nie jest pierwszy bezużyteczny temat. W każdym razie może za kwotę postu, a może po prostu uważa, że jest potrzebna? Wszystko, co musiałem powiedzieć, bo nikt nie chciał ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by SirNinja Wow, chłopaki ..... poważnie ....? Próbuję pomóc społeczności w inny sposób. Nie mogę się włamać i nie mogę naprawdę wspierać facetów z pieniędzmi. Oprócz. Publikowanie 1 wątku liczy się tylko jako 1 post, prawda? Gdybym chciał więcej licznika postów, po prostu napisałbym "bezużyteczne" bzdury, jak powiedziałeś. Doświadczyliście, że gracze mogą sądzić, że te rzeczy są całkowicie bezużyteczne, ale uważam je za bardzo wartościowe i użyteczne. Nie zniechęcamy cię w żaden sposób. To prawda, że nie wiesz, jak tworzyć hacki. Tak jak ja. Byłem kompletnym noobem (najlepszym noobem, jakiego możecie sobie wyobrazić). Na przykład nadal możesz zobaczyć moje głupie pytania w moich postach, aby zobaczyć, ile jestem noobem. Ale musisz się uczyć, o to chodzi w UnknownCheats. Uczenie się, pomaganie jest kluczem do tej społeczności. Sugeruję więc, abyś zaczął uczyć się jak. Sprawdź inne sekcje w społeczności. Dla twojej informacji, nie wiedziałem nawet nic w C
Reply
Zacytować: Originally Posted by SirNinja Jesteś pewien, że musi to być zgodnie z ruchem wskazówek zegara? Wypróbuję to później, jeśli będę miał czas Ups, moja zła, nie patrzyłem na zegarek, odkąd byłem dzieckiem i zawsze bałam się w prawo i lewo Miałem na myśli trygonometryczny, a więc przeciwny do ruchu wskazówek zegara.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)