Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SYSTEM RAPORTOWY W GRZE
cześć chłopaki Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje o tym SYSTEMIE RAPORTOWYM W GRACH? Został włączony miesiąc temu Każdy pomysł, jak go ominąć   https://support.my.com/games/kbPage/1445/
Reply
Wyrzuć wszystkich z pokoju ze swoim kodem 1337.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Tsunamo Wyrzuć wszystkich z pokoju ze swoim kodem 1337. Co to jest 1337 oszukiwać?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Tsunamo Wyrzuć wszystkich z pokoju ze swoim kodem 1337. To naprawdę działa
Reply
Kiedy zgłaszasz kogoś w grze, anty-cheat bierze ekran drukowania i jest sprawdzany przez wsparcie. Jest to powiedziane na forum WF.
Reply
Zacytować: Originally Posted by tubasmaslo Kiedy zgłaszasz kogoś w grze, anty-cheat bierze ekran drukowania i jest sprawdzany przez wsparcie. Jest to powiedziane na forum WF. (z mojego doświadczenia) to nieprawda, ale .. szczerze może tego nie widziałem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by tubasmaslo Kiedy zgłaszasz kogoś w grze, anty-cheat bierze ekran drukowania i jest sprawdzany przez wsparcie. Jest to powiedziane na forum WF. być bardziej szczegółowym ekranem drukowania czego? gracz lub tablica wyników? i znowu powstaje pytanie, który z graczy? wróg czy przyjaciel? i znowu to w ogóle nie pomaga. Nie wiem tego, ale wiem, że warface / my.com wiele kłamie, a oni źle kłamią.
Reply
Zacytować: Originally Posted by akigkig cześć chłopaki Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje o tym SYSTEMIE RAPORTOWYM W GRACH? Został włączony miesiąc temu Każdy pomysł, jak go ominąć https://support.my.com/games/kbPage/1445/ Zwykły system raportów, Ru Warface ma już 1-2 lata tylko jeśli dostaniesz tyle raportów z rzędu, że będziesz obserwowany
Reply
Ta gra na pewno tworzy ekrany, kilka osób zostało zbanowanych bez wykrytego hacka! Szybciej niż kiedykolwiek! Mother fu ckers! Średnie oszustwo trwało ponad 2 miesiące, a teraz było około 3 tygodni. Czy istnieje sposób, aby zapobiec temu ekranom?
Reply
Zacytować: Originally Posted by jesi4648 Ta gra na pewno tworzy ekrany, kilka osób zostało zbanowanych bez wykrytego hacka! Szybciej niż kiedykolwiek! Mother fu ckers! Średnie oszustwo trwało ponad 2 miesiące, a teraz było około 3 tygodni. Czy istnieje sposób, aby zapobiec temu ekranom? to trochę dziwne, jak mówiłem wcześniej, nie wysyłają natychmiast zrzutów ekranu (to niemożliwe bez połączenia z serwerami). Nie mogę tego znaleźć na moim komputerze, więc .. tak dziwnie ..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)