Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Levak On Warface Forums? Nowy Anti Cheat?
#1
Tak, myślę, że Crytek wydał nowy anty-cheat i po prostu chcę zapytać @ Levak, czym to jest? Czy istnieje obwodnica, którą ktoś mógłby zrobić (jeśli ją obejdziesz, to po prostu nie zrujnuj zabawy legitowiczów włączając mnie). I czy jesteś jedyny na forum, czy ktoś używa twojego imienia?   Czy ktoś może wymyślić to, co się tak nazywa * Oparte na statystyce * Anti Cheat jest. I otrzymuję niektóre wiadomości, są to globalne lub na określony kanał. I widzę te same nazwy Powtarzające się, więc myślę, że po prostu testują to dobrze?
Reply
#2
Klient jednostronny: nie chcesz robić X, ale twój klient gry nie wysyła zamówienia na serwer Server-sided: Wykonujesz X, ale istnieje arbiter, który uniemożliwia Twoim działaniom transmisję do innych gier Oparte na statystykach (aka środkowe): robisz X robi X dla innych, ale jesteś oflagowany. Im więcej zdobędziesz flag, tym bardziej zbliżasz się do bana. Początkowo myślałem, że wiadomości w grze są fałszywe, ale po zbadaniu nie są powiadomieniami na serwerze czatowym, ale pojawiają się na serwerach. Ponieważ działają na serwerach gier, a nie na serwerach, wiadomość pojawia się w każdym pokoju znajdującym się na serwerze gry, którym może być PvP lub PvE, tylko podczas gry.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by Levak Klient jednostronny: nie chcesz robić X, ale twój klient gry nie wysyła zamówienia na serwer Server-sided: Wykonujesz X, ale istnieje arbiter, który uniemożliwia Twoim działaniom transmisję do innych gier Oparte na statystykach (aka środkowe): robisz X robi X dla innych, ale jesteś oflagowany. Im więcej zdobędziesz flag, tym bardziej zbliżasz się do bana. Początkowo myślałem, że wiadomości w grze są fałszywe, ale po zbadaniu nie są powiadomieniami na serwerze czatowym, ale pojawiają się na serwerach. Ponieważ działają na serwerach gier, a nie na serwerach, wiadomość pojawia się w każdym pokoju znajdującym się na serwerze gry, którym może być PvP lub PvE, tylko podczas gry. Czy te wiadomości są na serwerze mądre lub globalne (dla ue, na, tr), ponieważ mój przyjaciel otrzymał tę samą wiadomość w UE, jak ja na
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by kartik4152 Czy te wiadomości są na serwerze mądre lub globalne (dla ue, na, tr), ponieważ mój przyjaciel otrzymał tę samą wiadomość w UE, jak ja na Och kochanie, proszę powiedz mi, że to nie jest prawda O_o. Dlaczego to zrobią, po prostu tego nie rozumiem. Testowanie wiadomości to jedno, ale transmisja do wszystkich serwerów gry, celowo, jest po prostu na innym poziomie albo głupoty, albo perwersji. EDIT1: Jedną rzeczą, która może się stać, jest to, że ten komunikat "ban" to tylko lokalny baner na serwer gry (pojedyncza instancja przechowująca wiele pokojów gier dla określonego serwera lobby). Czy znajomy zobaczył ten komunikat dokładnie w tym samym momencie? Jeśli nie, facet mógłby przenieść się na swoje konto NA i oszukać go, krótko po tym, jak nie był w stanie grać na serwerze UE. EDIT2: Cholera, potwierdzona: https:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)