Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
włamać się do pieniędzy Warface Viet Nam
#1
Wsparcie! Chcę włamać się pieniądze i warcoin WarFace VN plase (
Reply
#2
Nie możesz. To znaczy ... nie w taki sposób, że pomoże ci kupić rzeczy.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by Levak Nie możesz. To znaczy ... nie w taki sposób, że pomoże ci kupić rzeczy. naprawdę? pomożesz? och, dzięki, ile możesz kupić? Mówię po angielsku bardzo źle
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie poi00poi00 Mówię po angielsku bardzo źle I myślę, że zrozumienie angielskiego jest gorsze niż mówienie przez czytanie. Zacytować: Napisał pierwotnie poi00poi00 naprawdę? pomożesz? och, dzięki, ile możesz kupić? Możesz sfałszować swoje pieniądze po stronie klienta, zaangażować się do zakupu czegokolwiek inshop, ale zostanie to sprawdzone po stronie serwera, co spowoduje błąd i natychmiastowe przywrócenie oryginalnych wartości pieniężnych. Krótko mówiąc, nie możesz.
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie poi00poi00 naprawdę? pomożesz? och, dzięki, ile możesz kupić? Mówię po angielsku bardzo źle Nie mówisz ...... oczywiście lewak sobie pomoże. Po pierwsze, UC nie jest społecznością, w której płacisz za hacki. GTFO. Nie jest również dla idiotów. GTFO. Dotyczy to również przede wszystkim osób mówiących po angielsku. GTFO. Więc naucz się2play lub uczyć2pewnij się przed powrotem (proszę ...?)
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by SirNinja Nie mówisz ...... oczywiście lewak sobie pomoże. Po pierwsze, UC nie jest społecznością, w której płacisz za hacki. GTFO. Nie jest również dla idiotów. GTFO. Dotyczy to również przede wszystkim osób mówiących po angielsku. GTFO. Więc naucz się2play lub uczyć2pewnij się przed powrotem (proszę ...?) Jaki masz problem, koleś? myślę, że idiota i ten, który ma do GTFO to ty!
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by SirNinja Po pierwsze, UC nie jest społecznością, w której płacisz za hacki. GTFO. Nie sądzę, żeby to właśnie ten facet miał na myśli. Jednak to jest otwarte do dyskusji ze względu na jego słabe pisanie. Zacytować: Originally Posted by SirNinja Nie jest również dla idiotów. GTFO. To nie jest żart: dlaczego zachowujesz się jak wtedy? Zacytować: Originally Posted by SirNinja Dotyczy to również przede wszystkim osób mówiących po angielsku. GTFO. Cóż, zgodnie z zasadami forum: Zacytować: Fora te są angielskojęzyczne i dotyczą wyłącznie dyskusji na temat oszukiwania w grze. "Pierwotnie" oznacza, że istnieją części (wątki / podtypy) UC, które nie są przeznaczone dla osób mówiących po angielsku. To jest źle. Zapraszam do ponownego przeczytania zasad forum UC tutaj: https://www.unknowncheats.me/forum/f..._faq#faq_rules Poza tym nie jest ani pomocne, ani miłe powiedzenie komuś, żeby się odpieprzył. Jeśli tak, powinieneś przynajmniej znać zasady forum.
Reply
#8
Czy istnieje sposób na "kupowanie" rzadkich broni dla serwera UE za pomocą kodów ratalnych? Widziałem rosyjską stronę, która reklamowała się właśnie z cenami i wszystkim, ale przypuszczam, że tylko dla serwera RU.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)