Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warface adresuje UE (13
Hej,     TO NIE DZIAŁA NA AKTUALIZACJĘ OD DZISIAJ (11.30)! Świetnie, moje **** jest już nieaktualne.   W rzeczywistości jestem noobem w inżynierii odwrotnej, ale pracuję nad tym. Uznałem, że publikuję informacje, które mam obecnie.     Adresy     Kod:   #define ADDR_IGAME 0x16DEE20 #define ADDR_GAMECVARS 0x16DEE24 (nie jestem pewien, czy faktycznie jest to przydatne) #define ADDR_IGAMEFRAMEWORK 0x187D104 #define ADDR_SSYSTEMGLOBALENVIRONMENT 0x1877DB0   SSystemGlobalEnvironment     Kod:   0x20: IPhysicalWorld (przy 0x124 jest jedna z sekcji RayWorld, w przeciwieństwie do innych) 0x24: IRenderer (nie jestem pewien) 0x40: I3DEngine (nie, że klasa jest w ogóle przydatna) 0x80: ISystem 0x88: IConsole 0x98: IResourceManager (również bezużyteczne)   IGame     Kod:   wirtualna pustka Function17 ();
Reply
Dzięki!
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie iDeath283 Dzięki! Nie działają już ... Aktualizacja od dzisiaj go zepsuła. 14,01. Kod: #define ADDR_IGAMEFRAMEWORK 0x17354AC #define ADDR_SSYSTEMGLOBALENVIRONMENT 0x1725420
Reply
aktualizacja wszystko spieprzyła
Reply
Zacytować: Originally Posted by uriel 9870 aktualizacja spieprzyła wszystko, co musisz zaktualizować ponownie.
Reply
jak zainstalować? Przepraszam, jestem nowy tutaj: P
Reply
Zacytować: Originally Posted by TSantochi jak zainstalować? Przepraszam, jestem nowy tutaj: P To nic, czego możesz użyć, tylko dla innych programistów.
Reply
Hej, czy byłeś w stanie znaleźć nowy offset SSystemGlobalEnvironment dla najnowszej aktualizacji? Czy nadal pozostaje niezmieniony?
Reply
Zacytować: Originally Posted by freakyy Jaki jest problem? nie znalazłem tych przesunięć, masz skan wzoru, żeby go znaleźć?
Reply
Zacytować: Napisał luizimloko nie znalazłem tych przesunięć, masz skan wzoru, żeby go znaleźć? Dlaczego nie używasz http://www.unknowncheats.me/forum/wa...ss-dumper.html?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)