grambolubie.com forum
444 dni VIP i brak istniejących skórek? - Printable Version

+- grambolubie.com forum (http://grambolubie.com)
+-- Forum: Public Cheats Forums (http://grambolubie.com/forum-1.html)
+--- Forum: Warface (http://grambolubie.com/forum-10.html)
+--- Thread: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? (/thread-12434.html)

Pages: 1 2


444 dni VIP i brak istniejących skórek? - ms.rosamoreno - 07 Nov 2018

Cześć, niedawno znalazłem film przedstawiający gracza wojennego sprzedającego jego konto. ale jest tak podejrzany i (może znalazł sposób na zhackowanie ekwipunku?)     https://www.youtube.com/watch?v=GSoD89L8_VI   to film, o którym mówię. jak to możliwe, że masz tak dużo vipów i tyle broni i dziwnych skór? jest najwyraźniej w serwerze UE. hakowanie po stronie serwera nie jest możliwe, więc jak? on sels jest tak myślę, że robi to często, aby zarabiać pieniądze.   co myślisz?   i kredyty są pokazane jako "" w ". dziwne   i tylko 82h   i złote pistolety nie są niezniszczalne. czy jest na niestandardowym serwerze?


RE: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? - tahenke - 07 Nov 2018

jego konto na rosyjskim serwerze, edytowany serwer, na którym wszyscy Rosjanie mają problemy z prawem autorskim, pewnego dnia zostanie pozwany zauważcie, że nazywają to bronią "magmatyczną", a nie "uziemiającą"


RE: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? - joseph.luat - 07 Nov 2018

czy myślisz, że mógłbym uzyskać do niego dostęp? mam na myśli dość fajną zabawę


RE: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? - nanda.amelia97 - 07 Nov 2018

Bruh ... to prywatny serwer Warface "ARK Warface", w którym dostajesz darmową gotówkę (kredyty) i szalone wydarzenia, takie jak 10x lub 20x.


RE: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? - fac3full - 07 Nov 2018

Możesz łatwo uzyskać do niego dostęp: http://warface.arxgaming.com/en/ To piracka wersja warface, wszystko za darmo.


RE: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? - doug.eklund - 07 Nov 2018

to serwer arx. możesz zdobyć arx crossfie i więcej gier, które myślisz!


RE: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? - kathleenkm - 07 Nov 2018

Czy Warface Arx ma anty oszustwo? i grasz przeciwko innym graczom ARX lub normalnym graczom?


RE: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? - xenonex - 07 Nov 2018

Zacytować: Originally Posted by cfdubz Czy Warface Arx ma anty oszustwo? i grasz przeciwko innym graczom ARX lub normalnym graczom? Wszystko wygląda tak, jak widać w eu / ru warface - mapy, misje itp. Mają zabezpieczenia anticheat, ale nie na tym poziomie, jak na serwerze ru, a teraz na eu warface, ale nie używają EAC. Niektóre kody nadal działają na tym serwerze, ale nie tak źle, jak kilka miesięcy temu, kiedy prawie 50% graczy używało hacków. Teraz zakazują hakowania i zakazują twojego sprzętu, a nie konta. Ale wielu facetów twierdzi, że możesz naprawić ten zakaz, ponownie instalując okna. Jest dość intrygujący, ponieważ prawie wszystko jest darmowe. A jeśli masz jakichś przyjaciół, możesz nadal robić pokoje zarówno na PVE, jak i PVP bez hakerów. Sam spróbuję ARX-a, nie próbuję więcej, ponieważ serwer jest piratem i istnieje duże ryzyko, że pewnego dnia zostanie on zamknięty.


RE: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? - rjfurman - 07 Nov 2018

instaluję to teraz i nie mogę na to czekać, niektórzy mówią, że za pierwszym razem dostajesz 5000 kredit, ten serwer jest niesamowity


RE: 444 dni VIP i brak istniejących skórek? - adamorster - 07 Nov 2018

Zacytować: instaluję to teraz i nie mogę na to czekać, niektórzy mówią, że za pierwszym razem dostajesz 5000 kredit, ten serwer jest niesamowity __________________ PALIĆ ZIOŁO CODZIENNIE Dużo pingów OP i pro grających zależy od tego, gdzie mieszkasz