grambolubie.com forum
UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - Printable Version

+- grambolubie.com forum (http://grambolubie.com)
+-- Forum: Public Cheats Forums (http://grambolubie.com/forum-1.html)
+--- Forum: ARMA (http://grambolubie.com/forum-9.html)
+--- Thread: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED (/thread-12471.html)

Pages: 1 2

UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - mandy.hillman - 12 Nov 2018

Faceci, którzy chcą uniknąć zbanowania, usuń zbroję z postaciami z bitewnego oka, teraz wykrywając skrypty broni i wyposażenia, które zostały dodane do gry lub rzeczy, których nie ma w grze, które bierzesz ze skrzyni biegów .... usuń hack z twojego komputera, mam nadzieję, że będzie działać....

RE: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - deyna.cwx - 12 Nov 2018

Cóż ... mam nadzieję, że to żart ...

RE: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - congduong2010 - 12 Nov 2018

Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -Tek Cóż ... mam nadzieję, że to żart ... Nie. Ponieważ mój przyjaciel nie używa hacka, dałem mu broń ze skrzyni biegów, a on też został zbanowany

RE: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - elise.poh - 12 Nov 2018

Możesz przeczytać na ToS of BattlEye, że nie możesz zostać zbanowany, jeśli weźmiesz zhackowaną broń, tylko jeśli ją odrodzisz. Więc myślę, że użył wykrytego hacka, nie mówiąc ci o tym

RE: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - corralorlando65 - 12 Nov 2018

prawda ... w przeciwnym razie kilka tysięcy osób zostanie zbanowanych na całym świecie, ponieważ w dayz atm jest tak dużo zhakowanej broni

RE: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - jssdeepakcash - 12 Nov 2018

Nigdy nie myśl, tylko on ponownie dołącza lol, który powiedział, że dostał globalny zakaz, ale wciąż jest w stanie przyłączyć się do dziwnych rzeczy, a te, które zrodziły się, mogą cię zbanować.

RE: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - alejandrodiaz16 - 12 Nov 2018

Zawsze niszczyłem zhakowaną broń, kiedy je znajduję. Po prostu połóż je na martwym zombie i ukryj ciało. To samo dotyczy namiotów z 8 lub 5 radiami.

RE: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - neil1206 - 12 Nov 2018

Zacytować: Originally Posted by oke Nigdy nie myśl, tylko on ponownie dołącza lol, który powiedział, że dostał globalny zakaz, ale wciąż jest w stanie przyłączyć się do dziwnych rzeczy, a te, które zrodziły się, mogą cię zbanować. Zacytować: Nikt nie ma zakazu używania programów innych niż hackowe (takich jak Fraps, nakładki itp.), Zbierania lub używania zhakowanych przedmiotów w grze, broni lub pojazdów, przebywania na serwerze w tym samym czasie co oszust lub innego pasywnego użytkownika -działanie. ze strony internetowej battleye ............................................... ..................................

RE: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - mandydebbieyy - 12 Nov 2018

Może twój przyjaciel może grać, ponieważ na jakimś serwerze BE nie może załadować, zdarzyło mi się kiedyś, byłem tak szczęśliwy i wtedy zrozumiałem, że to tylko szczęście ... BTW, Warrez połączył cię z cytatem BE TOS o zhackowanej broni, dostałeś odpowiedź

RE: UNIKAĆ ZATRZYMANIA BANNED - richardmanoto - 12 Nov 2018

ya, idę na serwer i daję każdemu pełny sprzęt T.T