grambolubie.com forum
» - Printable Version

+- grambolubie.com forum (http://grambolubie.com)
+-- Forum: Public Cheats Forums (http://grambolubie.com/forum-1.html)
+--- Forum: ARMA (http://grambolubie.com/forum-9.html)
+--- Thread: » (/thread-12509.html)

Pages: 1 2


» - merrygoldarts - 15 Nov 2018

Cóż, miałem problem ze zmianą klucza arma bez ponownej instalacji całej gry, ponieważ cdkey jest zakodowany w rejestrze i nie znalazłem żadnego rozwiązania, więc wziąłem instalator, trochę go odwróciłem i zmieniłem kod CDkey dla arma2: oa, to będzie dekodowane i wyświetl swój aktualny klucz i możesz wprowadzić nowy klucz, aby zaktualizować stary.   Może być pomocny dla tych, którzy zostali zbanowani w wersji parowej i nie chcą zmieniać konta, abyś mógł kupić nowy klucz gdzieś indziej i zmienić go, nie jestem pewien, ale jak wiem BE powinien zakazać tylko klucza OA.   Powinien działać zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej, może wymagać vcredist_x86.exe   , ale większość z was powinna już to zainstalować.   musisz uruchomić go jako administrator (powinien o to poprosić) na vista / w7, lub nie będzie mógł zmienić wartości klucza. ale jeśli nie chcesz, wyświetli przekonwertowany klucz szesnastkowy i możesz ręcznie zmienić klucz:     Zacytować:       HKEY_LOCAL_MACHINE \\ SOFTWARE \\ Wow6432Node \\ Bohemia Interactive Studio \\ ArmA 2 OA \\ klucz         dla systemów 64-bitowych i 32-bitowych     Zacytować:       HKEY_LOCAL_MACHINE \\ SOFTWARE \\ Bohemia Interactive Studio \\ ArmA 2 OA \\ klucz         jego REG_BINARY.   Nie zamierzam go spakować, więc nie powinien mieć żadnych problemów z oprogramowaniem AV. możesz go również użyć, jeśli zgubiłeś klucz, ale nadal znajduje się w rejestrze.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 677x341.     http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=7414   Mam nadzieję, że ktoś uzna to za przydatne. Nie mam wersji parowej, więc nie sprawdziłem, jak to działa, ale powinno.


RE: » - adrianna.georges - 15 Nov 2018

Bez linków zewnętrznych, prześlij je na www.ucdownloads.com, dziękuję.


RE: » - daringraves - 15 Nov 2018

naprawiony, czekający na zatwierdzenie.


RE: » - xkldi - 15 Nov 2018

inf1kek mogę umieścić dowolną cyfrę / literę na nowym kluczu CD? czy to zadziałało dla ciebie?


RE: » - mike.carnes - 15 Nov 2018

Cóż, tak, cdkey może zawierać literę / cyfrę z wyjątkiem "O" i "I", ale samo zmienianie liczb losowych / liter nie spowoduje, że zostaniesz odblokowany, ponieważ potrzebujesz poprawnego klucza.


RE: » - kapin7 - 15 Nov 2018

Właśnie potwierdzone, działa tylko w wersji parowej, jeśli jesteś w grze.


RE: » - hafizh - 15 Nov 2018

cóż, nie mam wersji parowej, ale jeśli ktoś to robi, może mi przekazać więcej informacji o tym, jak wersja parowa działa z klawiszem cdkey.


RE: » - sheryl.kumite - 15 Nov 2018

Dzięki, że wszystko działało! (bez pary)


RE: » - bridgittelle - 15 Nov 2018

no cóż, tak, ale wygląda na to, że aktualizacja steam cdkey za każdym razem, gdy arma się zaczęła, więc nie będzie działać na parze, może później chory spróbuj na nią spojrzeć.


RE: » - jneaderhiser - 15 Nov 2018

działa z wersją parową, ale za każdym razem, gdy dołączam do serwera, który zostaje wyrzucony po 5 sekundach (Battleye: Invalid GUID), prawie jesteśmy zbanowani! to działa, zmienia identyfikator gracza itp., ale faceci po 5 sekundach zostaniecie wyrzuceni, ponieważ identyfikator GUID jest nieważny ... próbuję to naprawić, jesteśmy prawie na miejscu globalnego ban ppl! : P