grambolubie.com forum
BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - Printable Version

+- grambolubie.com forum (http://grambolubie.com)
+-- Forum: Public Cheats Forums (http://grambolubie.com/forum-1.html)
+--- Forum: Battlefield hacks (http://grambolubie.com/forum-2.html)
+--- Thread: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) (/thread-3128.html)

Pages: 1 2


BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - kanyon69 - 06 Feb 2018

@ IChooseYou wysłał hackę o nazwie BF4 Unlocks.dll, nie ma tematu forum ani nie ma opisu dla niego. Zastanawiałem się, co to było i czy zostało to wykryte? dzięki   plik: http:


RE: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - adhey_mbozo - 06 Feb 2018

Używałem go niedawno i to, co robi, odblokowuje wszystko w grze, nawet DICE camo, ale tylko w tej jednej grze i niczego, czego nie odblokowałeś, nie pojawi się. Więc to nie jest naprawdę pomocne.


RE: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - nicolivich - 06 Feb 2018

Zacytować: Napisał pierwotnie GlobalMario Używałem go niedawno i to, co robi, odblokowuje wszystko w grze, nawet DICE camo, ale tylko w tej jednej grze i niczego, czego nie odblokowałeś, nie pojawi się. Więc to nie jest naprawdę pomocne. och, ok, dzięki


RE: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - bthiggins - 06 Feb 2018

Zacytować: Napisał pierwotnie GlobalMario Używałem go niedawno i to, co robi, odblokowuje wszystko w grze, nawet DICE camo, ale tylko w tej jednej grze i niczego, czego nie odblokowałeś, nie pojawi się. Więc to nie jest naprawdę pomocne. pozwala ci stać się niewidzialnym i odblokowuje wszystkie załączniki. Brzmi użyteczne dla mnie


RE: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - desnutz05 - 06 Feb 2018

Daje mi błąd, gdy próbuję go wstrzyknąć. Powód: 5


RE: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - carlosaviles84 - 06 Feb 2018

Jeśli tak jest, myślę, że grasz tylko na nierankingach. Nie używaj go, jeśli chcesz zakazu fairfight. Niedawno zaktualizowali serwery BF4 o R19 i ninjad na forum battlelog dzisiaj z jego patchnotami. Aktualna aktualizacja R19: http:


RE: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - wisoka - 06 Feb 2018

Znałem kilku facetów, którzy zostali zablokowani cauz wściekłości z DICE camo ... więc uważaj


RE: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - airtoppneumatic - 06 Feb 2018

Jeśli go używasz, nie używaj Winject. Użyj Extreme Injector V2, miałem ten sam problem z Winject.


RE: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - taptapreturn33 - 06 Feb 2018

Zacytować: Napisał pierwotnie GlobalMario ale tylko w tej jednej grze masz na myśli tylko wtedy, gdy jest wstrzykiwany? Jeśli dobrze pamiętam, to spowodowało awarię serwera na bf3, wygląda na to, że naprawili awarię na bf4, po prostu pozwalając jej edytuj: czytanie go lepiej, wygląda na to, że jest "naprawione", nigdy nie naprawiło załączników i camo.


RE: BF4 Unlocks.dll (IChooseYou) - iremec92 - 06 Feb 2018

Cóż, miałem na myśli to, że niektóre rzeczy mogą być użyte, a jeśli je wyposażysz po opuszczeniu gry, pozostanie w twoim ładunku, ale nie chciałem po tym nic testować, więc zmieniłem to wszystko z powrotem, ale jak powiedział Steve możesz wyposażyć Dodatki i używać ich, ale niektóre camos sprawiają, że jesteś niewidzialny, to naprawdę dziwne.