Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktywacja czasu gry - Łatwa droga :)
Tak, czytałem w wątkach, że nie jesteś już w stanie aktywować czasu gry. W rzeczywistości jest to bardzo łatwe.     Automatyczny sposób: Najpierw pobierz i wykonaj następujące kroki: 1) Rozpakuj go   2) Po raz pierwszy uruchom "00_Backup Activation Files.exe". Spowoduje to po prostu wycofanie obecnie plików z instalacji bf4 do osobnego folderu.   3) Uruchom "01_Game Time Activation.exe". Upewnij się, że masz zapisane stare pliki aktywacyjne (muszą znajdować się w folderze kopii zapasowej).   4) Poczekaj, aż pojawi się komunikat, że program został wykonany, po czym możesz grać z tym kontem   Niektóre informacje dotyczące automatycznego rozwiązania. W pierwszym kroku tworzy kopię zapasową identyfikatora produktu, a następnie generuje nowy. Następnie pobiera stare pliki aktywacyjne i zastępuje je bieżącym w folderze instalacyjnym bf4. Następnie rozpoczynasz grę w zakresie testowym (jeśli nie jesteś zalogowany, musisz się zalogować) Dołączasz do zakresu testowego z bieżącym zalogowanym użytkownikiem, więc upewnij się, że jest to twoje konto czasu gry. Następnie czeka, aż konto zostanie aktywowane, po czym przywraca pliki aktywacyjne i identyfikator produktu. To wszystko Baw się dobrze.   To powinno działać pod x86 i x64, ale ponieważ nie jestem właścicielem systemu x86, nie mogłem go przetestować.   Ponadto, jeśli masz jakieś eros napisz do mnie wiadomość, postaram się naprawić tak szybko, jak to możliwe     Sposób ręczny: 1) Utwórz kopię zapasową własnych plików aktywacyjnych (Activation.dll, Activation64.dll, ActivationUI.exe). Znajdziesz je tutaj "... \ Origin Games \ Battlefield 4 \ Core"   2) Pobierz stare pliki aktywacyjne dostarczone z @ Speedi13 i @ IChooseYou.   3) Zastąp pliki aktywacyjne (wewnątrz "... \ Origin Games \ Battlefield 4 \ Core") pobranymi.   4) Zmień identyfikator produktu w kluczu rejestru to "HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ Current Version" I tam zmień identyfikator produktu na cokolwiek chcesz (lepiej jest wykonać kopię zapasową starej wartości).   4) Teraz zrób nowe konto i dołącz do losowego serwera (lub zakresu testowego, tak jak ja).   5) Gdy BF4 rozpocznie ładowanie, zamknij grę ponownie i zastąp pliki aktywacyjne kopią zapasową.   6) Gotowe. Twoja gra jest aktywna i korzystasz z najnowszych plików aktywacyjnych (aby nie było wykrywania przez pb).   Teraz możesz dołączyć do dowolnego serwera, który chcesz (bez zmiany adresu IP).   Dodatkowe informacje, dam ci mały program, który wykona zadanie
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie nfoheld Tak, czytałem w wątkach, że nie jesteś już w stanie aktywować czasu gry. W rzeczywistości jest to bardzo łatwe. 1) Utwórz kopię zapasową własnych plików aktywacyjnych (Activation.dll, Activation64.dll, ActivationUI.exe). Znajdziesz je tutaj "... \ Origin Games \ Battlefield 4 \ Core" 2) Pobierz stare pliki aktywacyjne dostarczone z @ Speedi13 i @ IChooseYou. 3) Zastąp pliki aktywacyjne (wewnątrz "... \ Origin Games \ Battlefield 4 \ Core") pobranymi. 4) Teraz zrób nowe konto i dołącz do losowego serwera (lub zakresu testowego, tak jak ja). 5) Gdy BF4 rozpocznie ładowanie, zamknij grę ponownie i zastąp pliki aktywacyjne kopią zapasową. 6) Gotowe. Twoja gra jest aktywna i korzystasz z najnowszych plików aktywacyjnych (aby nie było wykrywania przez pb). Teraz możesz dołączyć do dowolnego serwera, którego potrzebujesz (nie jest wymagana zmiana adresu IP ani zmiana identyfikatora produktu). tak naprawdę, to rozwiązanie działa dobrze. ale nie trzeba zmieniać adresu IP. tylko zmiana ID produktu.
Reply
Zacytować: Originally Posted by erkans tak naprawdę, to rozwiązanie działa dobrze. ale nie trzeba zmieniać adresu IP. tylko zmiana ID produktu. Przeczytaj to jeszcze raz Zacytować: Wysłane przez pierwotnie nfoheld Teraz możesz dołączyć do dowolnego serwera, którego potrzebujesz (nie jest wymagana zmiana adresu IP ani zmiana identyfikatora produktu). Musisz tylko wymienić pliki, nie więcej i nie mniej
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie nfoheld Tak, czytałem w wątkach, że nie jesteś już w stanie aktywować czasu gry. W rzeczywistości jest to bardzo łatwe. 1) Utwórz kopię zapasową własnych plików aktywacyjnych (Activation.dll, Activation64.dll, ActivationUI.exe). Znajdziesz je tutaj "... \ Origin Games \ Battlefield 4 \ Core" 2) Pobierz stare pliki aktywacyjne dostarczone z @ Speedi13 i @ IChooseYou. 3) Zastąp pliki aktywacyjne (wewnątrz "... \ Origin Games \ Battlefield 4 \ Core") pobranymi. 4) Teraz zrób nowe konto i dołącz do losowego serwera (lub zakresu testowego, tak jak ja). 5) Gdy BF4 rozpocznie ładowanie, zamknij grę ponownie i zastąp pliki aktywacyjne kopią zapasową. 6) Gotowe. Twoja gra jest aktywna i korzystasz z najnowszych plików aktywacyjnych (aby nie było wykrywania przez pb). Teraz możesz dołączyć do dowolnego serwera, którego potrzebujesz (nie jest wymagana zmiana adresu IP ani zmiana identyfikatora produktu). Ok, PB teraz nie sprawdza obrazów w pamięci? i stare sygnatury ActivaionUI.exe?
Reply
Zacytować: Napisał Axiieflex Ok, PB teraz nie sprawdza obrazów w pamięci? i stare sygnatury ActivaionUI.exe? ...NIE
Reply
Muszę poprawić moich chłopaków, musisz zmienić identyfikator produktu ^^. Może dam ci mały program, który wykona dla ciebie tę pracę Zacytować: Napisał Axiieflex Ok, PB teraz nie sprawdza obrazów w pamięci? i stare sygnatury ActivaionUI.exe? PB nie może sprawdzić tego szybko, który ActivaionUI masz. Mieli tylko naruszenie, a naruszenie wymaga około 5 minut zbyt dużego obciążenia pamięci
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie nfoheld Muszę poprawić moich chłopaków, musisz zmienić identyfikator produktu ^^. Może dam ci mały program, który wykona dla ciebie tę pracę PB nie może sprawdzić tego szybko, który ActivaionUI masz. Mieli tylko naruszenie, a naruszenie wymaga około 5 minut zbyt dużego obciążenia pamięci może nie wiesz, ale w przypadku gry gametime - plik ActivationUI.exe musi znajdować się w pamięci - oznacza to, że jeśli będziesz używać plików OLD ActivationUI.exe, będziesz mieć naruszenie.
Reply
Tak, ale po aktywacji zastępujesz pliki ODL aktualnymi plikami. Nowe pliki znajdą się w pamięci. Dla mnie wszystko działało. Grał 10-15 minut z dwoma różnymi kontami czasu gry i nie miał kopa ani nic
Reply
Zamiast serwera "testrange" wystarczy wejść. Ponieważ PunkBusterB nie działa, istnieje. Dlatego bezpieczniejsze. Następnie zastąp pliki nowymi podpisanymi wcześniejszymi ActivationUI.exe i ActivationUI.dll. To wszystko..
Reply
Zacytować: Napisał Axiieflex może nie wiesz, ale w przypadku gry gametime - plik ActivationUI.exe musi znajdować się w pamięci - oznacza to, że jeśli będziesz używać plików OLD ActivationUI.exe, będziesz mieć naruszenie. Po prostu używaj starego wystarczająco długo, aby aktywować go za pośrednictwem swojego serwera, możesz nawet aktywować w trybie dla pojedynczego gracza, gdzie nie ma pb, a następnie zakończyć i zastąpić utworzonymi z kopii zapasowej plikami aktywacyjnymi ... W każdym razie, Nofled, to ma zostały omówione w poprzednich wątkach ui aktywacji ... i teraz, gdy już napisałeś o tym wątek, prawdopodobnie dodadzą dodatkową stronę serwera kontrolnego, np. sprawdź wersję aktywacji ui, która próbuje aktywować grę i na pewno zablokować twoi seksowni napaleni) ... niektóre informacje muszą się przedostać, ale no cóż .. nigdy nie używam gametime ..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)