Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BF4 Visuals
#1
Członkowie żądają modyfikacji wizualnych, więc oto jest.   CHCESZ SCREEENNNSSS ??????   Szkoda, że jestem teraz zbyt leniwy, spójrz w wątek z prośbą.   ORRR Spójrz na mój film niewidki, ponieważ tak wygląda (bez niewidzialności) TUTAJ   Och i do kogokolwiek, kto pierwszy znajdzie skróty, najpierw ... Będziesz pierwszy.     POBIERANIE
Reply
#2
klawisz skrótu jest usuwany. Zrobiłem to, jestem pierwszy, chcę ciasteczko.
Reply
#3
Zacytować: Napisał stevemk14ebr klawisz skrótu jest usuwany. Zrobiłem to, jestem pierwszy, chcę ciasteczko. WRONG -rep za bycie inwalidą
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by dude719 WRONG -rep za bycie inwalidą warte strzału
Reply
#5
Jedna rzecz, dość ważna dla mnie. Jak rozumiem, jest to jakiś bankowalny hack (nie jestem pewien, ponieważ nie został jeszcze zatwierdzony). Więc pytanie: czy jest jakieś źródło tego, co mogłem nieznacznie zmodyfikować, aby było bezpieczniejsze i cieszyć się "ulepszonymi" kolorami bf4 przez długi czas? Jedyne, czego pragnę, to wyłączenie korekcji kolorów i być może wyłączenie oślepiającego słońca. To były rzeczy, których użyłem w bf3 kolorowym tweaker'u, który mnie zbanował (dwa razy). Btw. Jeśli ktoś nadal ma niewykrytą colortweak (lub źródło) dla bf3 i nie gra więcej, będę bardziej niż szczęśliwy, mogąc go zaakceptować jako prezent, ponieważ chcę wrócić do tej gry, ale nie z jej oryginalnymi kolorami ( bleh!).
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by basior Jedna rzecz, dość ważna dla mnie. Jak rozumiem, jest to jakiś bankowalny hack (nie jestem pewien, ponieważ nie został jeszcze zatwierdzony). Więc pytanie: czy jest jakieś źródło tego, co mogłem nieznacznie zmodyfikować, aby było bezpieczniejsze i cieszyć się "ulepszonymi" kolorami bf4 przez długi czas? Jedyne, czego pragnę, to wyłączenie korekcji kolorów i być może wyłączenie oślepiającego słońca. To były rzeczy, których użyłem w bf3 kolorowym tweaker'u, który mnie zbanował (dwa razy). Btw. Jeśli ktoś nadal ma niewykrytą colortweak (lub źródło) dla bf3 i nie gra więcej, będę bardziej niż szczęśliwy, mogąc go zaakceptować jako prezent, ponieważ chcę wrócić do tej gry, ale nie z jej oryginalnymi kolorami ( bleh!). Jeśli nie korzystasz z narzędzia do blokowania zrzutów ekranu, prawdopodobnie zostaniesz zbanowany.
Reply
#7
Ten, którego użyłem w bf3, miał blokadę ekranu, no cóż - wrócił czarny ekran. Zostało to wykryte przez Pb, chyba nie z powodu sprawdzania zrzutu ekranu. Dlatego pytam, czy jest jakaś możliwość zdobycia tej możliwości włamania, aby cieszyć się nią dłużej.
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by basior Ten, którego użyłem w bf3, miał blokadę ekranu, no cóż - wrócił czarny ekran. Zostało to wykryte przez Pb, chyba nie z powodu sprawdzania zrzutu ekranu. Dlatego pytam, czy jest jakaś możliwość zdobycia tej możliwości włamania, aby cieszyć się nią dłużej. Pewnie, wydam źródło nie za bardzo. Ale jeśli zwolnię to pleeeasssee, nie narzekaj na błędy linkera, ponieważ nie wiesz jak dodać directx do twoich dodatkowych zależności.
Reply
#9
Żadnych problemów, nie będę, mam tylko nadzieję, że będę w stanie jakoś zmodyfikować źródło, by umieścić dodatkowe rzeczy, dzięki wątku nagłówka BK4 SDK, mojej wierze w moją cierpliwość i woli uczenia się.
Reply
#10
Kluczowe kody: VK_LEFT, VK_RIGHT
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)