Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak znaleźć światowy wskaźnik (ze zdjęciami)
Oto lista narzędzi, których potrzebujesz: -> IDA (korzystam z wersji 6.1) -> Informator klasy   1.) Okej, zacznijmy od "biegania" Class Informer, do tego będziesz musiał załadować ArmA3.exe do IDA, następnie Goto Edit-> Plugins-> Class Informer Upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową swojego .IDB                     2.) Jeśli otrzymasz wiadomość w następujący sposób:   Po prostu naciśnij Tak   3.) Ustaw swoje ustawienia w ten sposób:   I naciśnij "Kontynuuj"   4.) Zaczekaj, aż Class Informer się zakończy     5.) Teraz powinieneś zobaczyć coś takiego:         Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1537 x 686.             6.) Teraz znajdź "Świat; [SI]", (jeśli chcesz znaleźć świat)   Kliknij przycisk Doubleclick   7.) To powinno wyglądać tak   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 823 x 60.   8.) Teraz zdobądź xRef poprzez naciśnięcie "X" na "?? _ 7Świat @ @ 6B @"   9.) Powinno się otworzyć nowe okno:   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 815 x 166.   10.) Przejdź do Konstruktora (w tym przypadku Drugi na liście) Powinien wyglądać mniej więcej tak:         Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 833x626.             11.) Zdobądź xRef (ponownie, naciskając "X" na funkcji)     I tam masz Światowy Wskaźnik:   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 755x31.     Mam nadzieję, że podobał ci się ten mały Tutorial
Reply
Świetny tut, rep!
Reply
Dzięki, bardzo mi to pomaga!
Reply
Dzięki, cieszę się, że dzisiaj sprawdziłem forum A3
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)