Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozew prawny dla HL i jego modów?
#1
Czy ktoś kiedyś próbował mieć pozew prawny z Serrią? Mam na myśli, że kupiliśmy grę, powinniśmy być w stanie zignorować piekło, które lubimy robić. Administrator serwera może zakazać oszustów ze swojego serwera, VAC nie powinien wpuszczać klienta na wszystkie serwery w sposób trwały. To po prostu za dużo i wierzę, że podążają ścieżką Punkpustera, skanując komputer, a nawet trzeba mieć konto administratora, aby móc uruchomić grę. Jak lame to jest. Wszyscy powinniśmy złożyć pozew przeciwko niemu lub po prostu przestać kupować ich produkty !!! lol
Reply
#2
Wielu próbowało, wszyscy zawiedli. Wygląda na to, mimo że płacisz za grę, ale wciąż jest ona uważana za dzierżawę oprogramowania i dlatego może ustawić dowolne reguły. To obejmuje zakazanie ci. = Strzelaj =
Reply
#3
"dzierżawa oprogramowania", mój tyłek. To było największe żądanie BS, jakie wymyślili, EULA stała się tak głupia.
Reply
#4
Nawet o tym nie ma. Właściciel serwera ma możliwość zezwalania swoim serwerom na uruchamianie lub wyłączanie VAC. Tak więc technicznie, jest to nasz WYBÓR do korzystania z serwera, na którym działa VAC. Po co ich składamy? Dając nam prawa i wolności? Większość ludzi, którzy płacą za ogromny serwer, nie chce, aby był on oszukany przez oszustów. Powinieneś o tym pomyśleć.
Reply
#5
Zacytować: Napisał Eleethal Nawet o tym nie ma. Właściciel serwera ma możliwość zezwalania swoim serwerom na uruchamianie lub wyłączanie VAC. Tak więc technicznie, jest to nasz WYBÓR do korzystania z serwera, na którym działa VAC. Po co ich składamy? Dając nam prawa i wolności? Większość ludzi, którzy płacą za ogromny serwer, nie chce, aby był on oszukany przez oszustów. Powinieneś o tym pomyśleć. Dokładnie. Poza tym jestem pewien, że Valve dobrze poradziła sobie z tym obszarem w swojej umowie licencyjnej
Reply
#6
Jeśli chcesz uzyskać pomoc techniczną, nie korzystaj z oprogramowania, posiadasz jedynie licencję na jego używanie i akceptujesz, że zgadzasz się na ich warunki. Jedyne oprogramowanie, które posiadasz, to oprogramowanie, do którego posiadasz prawa autorskie, które zwykle posiadają tylko koderowie.
Reply
#7
może powinna istnieć zasada, a dozwolony jest pewien poziom oszustwa ... w końcu każdy, kto może ominąć vac2, zasługuje na oszustwo, a tam powinna być lekka wersja vac2 i tak powinno działać: 1) Skanuje pamięć gry tak, jak to się stanie. 2) Jeśli wykryje włamanie, ostrzeże administratora, który może podjąć działanie przeciwko tobie lub monitoruje cię jako pierwszego. 3) Jeśli administrator nie jest zadowolony, może skorzystać z funkcji raportu, a następnie otrzymuje punkty karne dodane do ciebie, dopóki nie doprowadzi to do zakazu (i dla sprawców po raz pierwszy, dostarcza wskazówek, jak usunąć ich oszustwo. , więc nie widzisz ludzi mówiących: "mój kuzyn wsadził tam hacki, przepraszam)
Reply
#8
Wszyscy wiemy, że ochrona przed oszustami jest dla nich sposobem na zarobienie jeszcze więcej pieniędzy poza nami
Reply
#9
Zacytować: Napisał L0x0R może powinna istnieć zasada, a dozwolony jest pewien poziom oszustwa ... w końcu każdy, kto może ominąć vac2, zasługuje na oszustwo, a tam powinna być lekka wersja vac2 i tak powinno działać: 1) Skanuje pamięć gry tak, jak to się stanie. 2) Jeśli wykryje włamanie, ostrzeże administratora, który może podjąć działanie przeciwko tobie lub monitoruje cię jako pierwszego. 3) Jeśli administrator nie jest zadowolony, może skorzystać z funkcji raportu, a następnie otrzymuje punkty karne dodane do ciebie, dopóki nie doprowadzi to do zakazu (i dla sprawców po raz pierwszy, dostarcza wskazówek, jak usunąć ich oszustwo. , więc nie widzisz ludzi mówiących: "mój kuzyn wsadził tam hacki, przepraszam) Żaden administrator nie pozwoliłby ci oszukiwać na serwerze, chyba że jego serwer do oszukiwania z programami anty-cheatowymi został dezaktywowany. Oszukiwanie nie jest dozwolone w żadnym okresie gry. Jeśli zostaniesz złapany, twój zbanowany. To proste, tak jak zawsze grały. Zawsze znajdzie się ktoś, kto spróbuje stworzyć system anty-cheatowy, a ktoś inny go obejmie.
Reply
#10
cóż, jeśli nie zgadzasz się z ich eula, to nie masz prawa grać w tę grę Zastanów się, pozwałbyś ich, ponieważ nie pozwolą ci złamać ich zasad, czy nie byłoby o wiele bardziej logiczne, gdyby cię pozwać, a potem na odwrót?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)