Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna fala VAC
: Myślę, że manipulacja P Tickbase została załatana, a teraz powoduje niezaufane.
Reply
tak wielka fala vac !! https:
Reply
Źródło?
Reply
Zacytować: Originally Posted by hftd : Myślę, że manipulacja P Tickbase została załatana, a teraz powoduje niezaufane. Niepoprawnie, bez aktualizacji i 30 minut temu grałem 2 godziny na hvh ze spamowaniem na crimwalk, natychmiast eksplodowałem i rozbrajałem ... Bez banów Wysłane z mojej notatki Mi 3 przy użyciu Tapatalk
Reply
Zacytować: Napisał Weeabo Niepoprawnie, bez aktualizacji i 30 minut temu grałem 2 godziny na hvh ze spamowaniem na crimwalk, natychmiast eksplodowałem i rozbrajałem ... Bez banów Wysłane z mojej notatki Mi 3 przy użyciu Tapatalk to powoduje niezaufane, ale wydaje się przypadkowe, bo widziałem ludzi, którzy dziś są zbanowani, a niektórzy nie, więc możesz być naprawdę szczęśliwy
Reply
nie używaj tego czerwonego cheata? Brak łatki tutaj http:
Reply
Zacytować: Napisał Weeabo Niepoprawnie, bez aktualizacji i 30 minut temu grałem 2 godziny na hvh ze spamowaniem na crimwalk, natychmiast eksplodowałem i rozbrajałem ... Bez banów Wysłane z mojej notatki Mi 3 przy użyciu Tapatalk Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1003x158. Wygląda losowo.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie m1se nie używaj tego czerwonego cheata? Żadne słowo łatki tutaj http://blog.counter-strike.net/index...egory/updates/ Szczerze mówiąc, nie sądzę, że będzie już wydawać to, co oni tam instalują. próbować powstrzymać ludzi przed poznaniem genialnej idei tego, co załatano, a nie
Reply
Zacytować: Napisał Weeabo Niepoprawnie, bez aktualizacji i 30 minut temu grałem 2 godziny na hvh ze spamowaniem na crimwalk, natychmiast eksplodowałem i rozbrajałem ... Bez banów Wysłane z mojej notatki Mi 3 przy użyciu Tapatalk zawory nie musiałyby naciskać aktualizacji klienta, aby "łatać" to tak czy inaczej, mogliby po prostu zaktualizować swoje serwery, aby to wykryć. prawdopodobnie to właśnie zrobili. i iirc niezaufany czek jest również stronicowany przez serwer, więc jeśli tak naprawdę to nie załatało i po prostu dodało go do swojej listy rzeczy, na które serwer będzie banował, awaria serwera nadal będzie UD. weź to z przymrużeniem oka, ponieważ albo: A. nie przeczytałem serwera server.so polak wysłany poprawnie lub B. został zmieniony od tego czasu. ale załatali teleportację po tym, jak spowodował, że jest niezaufany, ponieważ użytkownicy rozbili serwer za pomocą teleportu i nie złapali niezaufanego bana
Reply
nie potwierdzając niczego, ale są wtyczki dla serwera społecznościowego wykrywające to i kopiące cię. z pewnością, jeśli wtyczki są w stanie go wykryć, możesz pomyśleć, że zawór również będzie w stanie. jeśli na serwerze dodano aktualizację niezaufanych czeków takich jak te, klienci wcale nie potrzebują aktualizacji, ponieważ kontrola odbywa się w pełni na serwerze. po prostu mówienie, zanim ludzie zaczną argumentować, że nie ma żadnych aktualizacji na blogu ani na parze. dlaczego i tak musieliby się chwalić na swoim blogu i narazić wszystkim, że doszło do tego przełomowego exploita.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)