Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdvancedBF4 - Aimbot, ESP i Moar
Wymagania: system operacyjny x64   DirectX     Cechy: Perfect Aimbot - bez FF   Wyłączanie strzałów w głowę dla aimbota - Bez FF   Regulowany Aimbot FOV - bez FF   Kontrola widoczności Raytraced Aimbot dla dokładności - Brak FF   Box ESP - bez FF   Nazwa ESP - Brak FF   Snapline ESP - bez FF   Skeleton ESP - No FF   Pojazd ESP - bez FF   No Recoil - Może wykryto FF   Bez kołysania (bez oddechu) - bez FF   Brak ciepła (dla minigunów) - nieznany   Brak grawitacji - może wykryto FF   Natychmiastowe trafienie - może wykryto FF   Odblokuj wszystko - bez FF   Force Spawn w drużynowym kibicu (Good for TDM) - No FF   Więcej obrażeń (Edycja startu dmg do 10k i koniec dmg do 1k) - Wykryto FF   Więcej pocisków (strzela 3 pociski na strzał) - nieznane   RPM (Ustawia Szybkostrzelność na 5000) - Nieznana   Pokazuje FPS - Bez FF   Mówi, kiedy administrator robi zrzut ekranu. - Nieznany   Mówi, gdy widz ogląda cię lub jest online - Nie wiadomo   PBSS Safe - No FF     Jak korzystać: Ustaw grę w trybie okna lub bez obramowania.   Wstaw bibliotekę DLL do gry. (Polecam Extreme Injector ze Scramblingiem i Engimą)   Naciśnij Usuń i przełącz.   Strzałki w górę iw dół poruszają się po menu. Naciśnij Enter, aby przełączyć opcję. Strzałka w lewo lub w prawo zmienia FOV na Aimbot.   Aimbot znajduje się na środku myszy.     Znane problemy: Brak, powiedz mi, kiedy znajdziesz.     Kredyty (Niektórzy są ludźmi, których lubi Steve): @ stevemk14ebr - Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję! @ zoomgod @ dogmatt @ icy @ dude719 @ silverfish @ dudeinberlin @ NeoIII @ Ucz się więcej @ Chwycić Drunkenhyena @ A200K @ shellBullet @ qfrtt Wszyscy, którzy przyczynili się do wątku SDK.   Jeśli chcesz przekazać darowiznę, jest to adres Litecoin @ stevemk14ebr: LLk8KaMc9o3nZTQiEqHAm2Ar5pZEQ3oVH5     Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...e&id=14234   EDYTOWANIE: Cheat jest uszkodzony .. po prostu testowany QQ Zostanie zaktualizowany tak szybko, jak to możliwe.
Reply
WOW ... To jedna z listy funkcji, które wymieniłeś! Dlaczego wszystkie -rep?
Reply
Zacytować: Originally Posted by OB1 is there WOW ... To jedna z listy funkcji, które wymieniłeś! Dlaczego wszystkie -rep? Hack pracował z debugowaniem Visual Studio, ale po skompilowaniu nie działa, więc nie zadziała. I o -rep, zapytałem o wiele głupich rzeczy tutaj na forach, ale czas, aby dowiedzieć się więcej
Reply
Zacytować: Napisał KappaMan30 Hack pracował z debugowaniem Visual Studio, ale po skompilowaniu nie działa, więc nie zadziała. I o -rep, zapytałem o wiele głupich rzeczy tutaj na forach, ale czas, aby dowiedzieć się więcej Jeśli zmienisz platformy z debugowania na wersję, będziesz musiał zmienić także ich włączniki
Reply
Zacytować: Originally Posted by qfrtt Jeśli zmienisz platformy z debugowania na wersję, będziesz musiał zmienić także ich włączniki Nie zrobiłem ... Myślę, że to coś z klasami. Mam tutaj dump, ale nigdy wcześniej nie zrobiłem inżynierii wstecznej.
Reply
Zacytować: Napisał KappaMan30 Nie zrobiłem ... Myślę, że to coś z klasami. Mam tutaj dump, ale nigdy wcześniej nie zrobiłem inżynierii wstecznej. Powiedziałeś, że działa podczas debugowania, klasy nie mają nic wspólnego z debuggerem
Reply
Zacytować: Originally Posted by qfrtt Powiedziałeś, że działa podczas debugowania, klasy nie mają nic wspólnego z debuggerem Wtedy nie mam pojęcia ... W każdym razie, zaktualizowany zrzut i gówno byłoby fajne ...
Reply
Powiedział ci, co naprawić. Obejmuje i Libs są na debugowanie
Reply
Zacytować: Originally Posted by mambda Powiedział ci, co naprawić. Obejmuje i Libs są na debugowanie
Reply
Powinieneś naprawdę zmienić platformę na Release, ale w porządku.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)