Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasteland Hack
#1
Codziennie na pustkowiu widzę, jak haker odradza wiele czołgów, heli i innych spadochronem. Czy ktoś wie, co to jest hack? Próbowałem ich zapytać, ale nie odpowiadają. Dzisiaj widziałem statystyki po prawej stronie:   Jest link na ***, ale pod tym linkiem niczego nie znajduję. Ktoś może mi powiedzieć, co to jest oszukiwać?
Reply
#2
Bo to jest payhax, a ty potrzebujesz kupić hack? Przeczytaj również to http://www.unknowncheats.me/forum/ar...tool-list.html http://www.unknowncheats.me/forum/ar...code-list.html
Reply
#3
Mogę kupić hack, co może spawnować 1 pojazd bez bana.
Reply
#4
Hej, każdy może mi pomóc znaleźć hakera? Potrzebuję kupić włamanie, co może spawnować pojazd bez banów.
Reply
#5
google dayz hack może? także, jeśli nie mylę się uruchomić żadnego hacka, wszystko czego potrzebujesz to obejście BE, więc możesz też po prostu poszukać i pobrać dowolne hakowanie nawet wykryte
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by pupu google dayz hack może? także, jeśli nie mylę się uruchomić żadnego hacka, wszystko czego potrzebujesz to obejście BE, więc możesz też po prostu poszukać i pobrać dowolne hakowanie nawet wykryte Google / youtube z pewnością doprowadzi do Keystealer.
Reply
#7
W google / youtube jest dużo fałszywek.
Reply
#8
Tak, większość hacków na youtube to keystealers. Twoja najlepsza opcja: poczekaj, aż ktoś załaduje tutaj hack. Jeśli się zgodzi, zapewniam cię, że to nie jest keystealer. Pozwól, że przypomnę o zasadach na forum Wszystko, co wiąże się z handlem hackami, jest niedozwolone, więc prosimy o rezygnację z pytania o paycheats na tym forum.
Reply
#9
przy okazji każdy hack, który działa na DayZ działa również na Wasteland
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)