Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ESP - tylko
ESP - tylko
Reply
Użyj tagów kodu .... i dodaj link do wątku, ponieważ nie mogę znaleźć tak zwanego "NewScroll". Edytuj - dodany link. @ PkinJ0r, jeśli widzę, że publikujesz masywne skrypty bez tagów kodu lub spoilerów, to zaczynasz robić spekulacje.
Reply
Zacytować: Originally Posted by FlowerzNDaizyz Użyj tagów kodu .... i dodaj link do wątku, ponieważ nie mogę znaleźć tak zwanego "NewScroll". Edytuj - dodany link. @ PkinJ0r, jeśli widzę, że publikujesz masywne skrypty bez tagów kodu lub spoilerów, to zaczynasz robić spekulacje. Spam? Biorąc pod uwagę post, najpierw musisz zatwierdzić mod ... Mod, który to zatwierdził, pozwoliłby na to, więc nie byłby spamem ... Umieściłem to w "Qoute" An qouted oryginalnej osoby Dostaję "brak" kredytów .. ale to nie jest tak naprawdę "Kredyty" Jeśli jest to fragment, który nie został pierwotnie stworzony przez osobę, z którą się łączyłeś .. Zacytować: Originally Posted by FlowerzNDaizyz Użyj tagów kodu .... i dodaj link do wątku, ponieważ nie mogę znaleźć tak zwanego "NewScroll". Edytuj - dodany link. @ PkinJ0r, jeśli widzę, że publikujesz masywne skrypty bez tagów kodu lub spoilerów, to zaczynasz robić spekulacje. Spam? Biorąc pod uwagę post, najpierw musisz zatwierdzić mod ... Mod, który to zatwierdził, pozwoliłby na to, więc nie byłby spamem ... Umieściłem to w "Qoute" An qouted oryginalnej osoby Dostaję "brak" kredytów .. ale to nie jest tak naprawdę "Kredyty" Jeśli jest to fragment, który nie został pierwotnie stworzony przez osobę, z którą się łączyłeś ..
Reply
Wykrywa ... W kodzie używasz "onEachFrame".
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie PkinJ0r Spam? Biorąc pod uwagę post, najpierw musisz zatwierdzić mod ... Mod, który to zatwierdził, pozwoliłby na to, więc nie byłby spamem ... Umieściłem to w "Qoute" An qouted oryginalnej osoby Dostaję "brak" kredytów .. ale to nie jest tak naprawdę "Kredyty" Jeśli jest to fragment, który nie został pierwotnie stworzony przez osobę, z którą się łączyłeś .. Masz 11 postów, co jest poza liczbą postów, w których moderujemy Twoje posty. Bez względu na to, kto to zrobił, jeśli jest w innym wątku / menu na tym forum, musisz przyznać kredyty, bo zostaniesz sprowokowany. To jest uczciwe ostrzeżenie. Nie musisz ich cytować, a przede wszystkim nie zacytowałeś nawet oryginalnej osoby. Właśnie użyłeś tagów cudzysłowu. Nie będę się z tobą kłócił, zasady są zasadami, a jeśli coś mi się wydaje, tworzę spam. Naprawię to.
Reply
Zacytować: Wysłane przez Extasy Hosting Wykrywa ... W kodzie używasz "onEachFrame". Nigdy nie powiedziałem, że to nie "Wykryto", dlatego wyraźnie mówię: WYKORZYSTAJ W SWOJE WŁASNE RYZYKO. Nie chcę tu siedzieć, przemieniając gówno, żeby był niewykryty. Jeśli chcesz przesłać edycję, aby była niewykryta, zaktualizuję wpis
Reply
"Powiedziałem, aby zastąpić starym kodem" i najwyraźniej po prostu zignorowałeś fakt, że działa idealnie (również bardzo wykryty)
Reply
fajne ty
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie PkinJ0r To w ogóle nie będzie działać, ponieważ brakuje jej "[] Spawn" Więc nie, to, co dałeś, nie zadziała. To nie jest brak spawnu. Tak, to powinno
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie PkinJ0r Powiedziałeś dokładnie to: Gdybym miał "WKLEJ" To przez stary scenariusz To w ogóle nie będzie działać, ponieważ brakuje jej "[] Spawn" Więc nie, to, co dałeś, nie zadziała. Wow, jesteś głupim facetem, prawda? Tylko dla nagrania. To działa, więc naprawdę nie wiem o czym mówisz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)