Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
#11
Działa dobrze dla mnie
Reply
#12
Możesz podmieniać pieniądze na dowolnym pojeździe, dodając do niego pieniądze i usuwając je w tym samym czasie, ty i twój przyjaciel, oboje będziecie mieli pieniądze. Epickie błędy 2 desynch.
Reply
#13
Może powinienem obniżyć wersję mojego klienta battleye, albo masz szczęście: S
Reply
#14
Mam w pełni zaktualizowane BattleEye, a jest ich około 8, które osobiście wiem, że używają tego i nie są kopane, nie sądzę, że to jest szczęście.
Reply
#15
eh>.> dla tych, którzy są kopani przez battleye z powodu cheatengine ... po prostu podróbcie to ... http://www.unknowncheats.me/forum/ge...at-engine.html http://www.unknowncheats.me/forum/ar...ce-source.html
Reply
#16
idk, dlaczego musisz parodować, nie podszywałem ANYTHING, Właśnie pobrałem go prosto z CheatEngine.com Jeśli chcesz, mogę przesłać mój Cheat Engine tutaj, a może wy możecie spróbować moje, korzystam z 64-bitów.
Reply
#17
dla mnie jest to bardziej dziwne, że można nawet użyć oryginalnego lola ... jeśli dobrze pamiętam, wykryto poprawnie cheatengine, a zostaniesz wyrzucony za gamehack # 37 lub coś takiego ... to dlatego mówiono o podszywaniu się pod sam cheatengine .. . w każdym razie ... dla tych, którzy zostali wyrzuceni z powodu cheatengine, użyjcie 2 linków, które napisałem, aby zrozumieć i podeprzeć cheatengine
Reply
#18
Może to działa tylko dla wersji 6.2 64-bitowego Cheat Engine, czy DarkHex używasz 64-bitów?
Reply
#19
Użyłem 32-bitowego: S, ponieważ mój komputer jest 32-bitowy
Reply
#20
Być może dlatego, ludzie, których znam, używają Cheat Engine i działa na nich ludzie używający 64Bit
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)