Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Global Ban
Hej, chłopaki, zastanawiam się, czy istnieje ogólnoświatowy zakaz, jeśli tak, możesz napisać poniżej i powiedzieć mi
Reply
Tak, kupujesz nowy klucz.
Reply
Tak jak powiedział Roverturbo. Ale sądzę, że obejście Battleye po stronie serwera pomija nawet globalne zakazy
Reply
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo Tak, kupujesz nowy klucz. Tak. Jedyny sposób.
Reply
Twoja wina za użycie hacka.
Reply
Amazon sprzedaje Arma 2 OA za 10 dolców! Na wszelki wypadek kupiłem dodatkowy klucz. Gdyby udało się obejść globalne zakazy, byłby to wątek. I stickied
Reply
Chodzi o to, że nie użyłem hacka, a teleportacja została wykonana przez hakera, a ja uważałem, że hakowałem wstyd, myślałem o użyciu hacka (może to być może moja gra)
Reply
Zacytować: Originally Posted by Bluecloud Chodzi o to, że nie użyłem hacka, a teleportacja została wykonana przez hakera, a ja uważałem, że hakowałem wstyd, myślałem o użyciu hacka (może to być może moja gra) Nie będziecie mogli zostać zablokowani tylko za włamywanie się, kiedy aktywują skrypty w stosunku do innych graczy, NIE BĘDZIE ZOSTAŁ ZABRONIONY.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Bluecloud Chodzi o to, że nie użyłem hacka, a teleportacja została wykonana przez hakera, a ja uważałem, że hakowałem wstyd, myślałem o użyciu hacka (może to być może moja gra) Możesz dostać zbanowany tylko wtedy, gdy używasz hacków
Reply
Tak właściwie. Mój przyjaciel przez granat dymny, a to go globalnie zabroniło, bo to był zhakowany granat dymny, który podniósł na czyimś ciele. Nie używał hacków.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)