Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Need For A Super Hack!
#11
Zacytować: Napisał PedroSantos Moim problemem jest także SDK wtff ?! sdk jest open source lol Zacytować: Napisał PedroSantos Moim problemem jest także SDK wtff ?! sdk jest open source lol
Reply
#12
Nie SDK z cryengine, klasy Warface ..
Reply
#13
Czy to możliwe, aby teraz zrobić super hack?
Reply
#14
Czy jest ktoś, kto może nam w tym pomóc? Nie rozumiemy, jak się włamać, ale może ktoś, kto wie, może nam w tym pomóc. Z góry dziękuję !
Reply
#15
Zacytować: Napisał: Neverquake Potrzebuję super hacka, który zawiera następujące funkcje: Aimbot Shootbot Strzał w ścianę Nieograniczona amunicja Bez odrzutu, dokładności, bez rozprzestrzeniania się Prędkość, skok, side hack Ale najważniejsze, że musi być wolne Również muszą być adaptacyjne nowe wersje Warface. Albo naucz mnie budować własny hack. Również nie może to być wirus. Również nie może to być wirus. Również nie może to być wirus. Również nie może to być wirus. Jak widzę ten post ... Zacytować: Jestem taki leniwy, włamuję się do mnie za darmo, nie mogę nawet za to zapłacić. Wszyscy jesteście moimi niewolnikami, musicie zrobić hak, tylko dla mnie. Ponieważ nie mogę używać Google, nie mam mózgu, nie mam Visual Studio. Ani jednego "proszę" w tym! Czy możesz uwierzyć, że lol. Jednak oczekuje, że nam pomożemy. Bez obrazy, ale nawet ja tam byłem. Ale błaganie zamiast uczenia się nie pomaga. Tylko rada.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)