Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obejście VAC
#1
Witaj, czy jest jakaś możliwość obejścia VAC? Właśnie zostałem zbanowany i nie wiem, jak go ominąć
Reply
#2
Jeśli jesteś zbanowany, nie możesz .. Kup nowe konto, są tanie.
Reply
#3
Zacytować: Napisał Nicholai1232 Jeśli jesteś zbanowany, nie możesz .. Kup nowe konto, są tanie. 1. Możesz ominąć VAC, ale to jest ból w dupie, a ty wciąż tracisz ekwipunek i inne rzeczy, więc nie warto tego robić, nie mów ludziom, których nie znasz. 2. Jeśli twoje imię i nazwisko jest poprawne, wróć do swojej idealnej pasty, UC nie jest odpowiednim miejscem dla ciebie.
Reply
#4
Uruchom parę w trybie offline. Pozwala na łączenie się z serwerami, ale kopie cię na błąd VAC po 2-3 minutach, w których powinieneś po prostu dołączyć.
Reply
#5
Zacytować: NapisałDarm532 1. Możesz ominąć VAC, ale to jest ból w dupie, a ty wciąż tracisz ekwipunek i inne rzeczy, więc nie warto tego robić, nie mów ludziom, których nie znasz. 2. Jeśli twoje imię i nazwisko jest poprawne, wróć do swojej idealnej pasty, UC nie jest odpowiednim miejscem dla ciebie. Ale nadal JEŚLI omijasz go, nie przegrywasz gier? Potrzebuję tylko znaleźć obwodnicę A i jak z niej korzystać
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by dino1 Ale nadal JEŚLI omijasz go, nie przegrywasz gier? Potrzebuję tylko znaleźć obwodnicę A i jak z niej korzystać Szczerze myślę, że dla wszystkich kłopotów jest to, po prostu, kupić od kogoś nowe tanie konto. Wydaj 5 $, a nie będziesz się tym martwić.
Reply
#7
Zacytować: NapisałDarm532 1. Możesz ominąć VAC, ale to jest ból w dupie, a ty wciąż tracisz ekwipunek i inne rzeczy, więc nie warto tego robić, nie mów ludziom, których nie znasz. 2. Jeśli twoje imię i nazwisko jest poprawne, wróć do swojej idealnej pasty, UC nie jest odpowiednim miejscem dla ciebie. Dawno temu zostawiłam perfekcyjną pastę, jeśli przeczytałeś to, co napisałem, to zrozumiałbyś ... Inaczej nazwij mnie C + P, tbh Zrobiłem ten inżektor z C + P tak, bo to była szybka i darmowa praca. I był dla mnie kutasem Możliwe jest również ominięcie VAC, ale jak powiedziałeś, nie będzie to łatwe. Ale z tego co słyszałem i widziałem, nikt jeszcze tego nie zrobił (do CSS) ..
Reply
#8
Nie możesz ominąć VAC, przynajmniej nie w taki sposób, w jaki masz nadzieję. Nawet jeśli ktoś miałby ci powiedzieć, jeśli musisz zapytać, czy możesz go ominąć i jak to zrobić, nie będziesz w stanie. W końcu lepiej jest po prostu kupić kolejne konto CSS. Nie dawaj mu fałszywej nadziei, to mu nie pomoże. Lol ... Nicholai1232 ... Czy naprawdę sprzedałeś ludziom copypastę? Haniebny...
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by lordtristan Nie możesz ominąć VAC, przynajmniej nie w taki sposób, w jaki masz nadzieję. Nawet jeśli ktoś miałby ci powiedzieć, jeśli musisz zapytać, czy możesz go ominąć i jak to zrobić, nie będziesz w stanie. W końcu lepiej jest po prostu kupić kolejne konto CSS. Nie dawaj mu fałszywej nadziei, to mu nie pomoże. Lol ... Nicholai1232 ... Czy naprawdę sprzedałeś ludziom copypastę? Haniebny... (I) nie, Raklatif zrobił. I mam dobry powód, aby ... On chciał wtryskiwacza, w kilka sekund, nie dbał o to, czy c + p'ed, więc po co marnować na niego mój czas?
Reply
#10
Zacytować: Napisał Nicholai1232 (I) nie, Raklatif zrobił. I mam dobry powód, aby ... On chciał wtryskiwacza, w kilka sekund, nie dbał o to, czy c + p'ed, więc po co marnować na niego mój czas? Nikogo nie obchodzi kumpel, idź gdzie indziej, jeśli chcesz nam powiedzieć o swoim życiu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)