Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuń Survival Hack ...
#1
więc nie wiem, czy jestem jedynym, który zauważy, czy mam ten problem, ale pomyślałem, że powinienem zapytać, do każdego, kto używa hackowania Survival 3.x czy zauważyłeś przypadkowo "plugin-container", nawet gdy nie uruchamiam firefoxa jako administrator? Ive zauważyłem to w menedżerze zadań, i "Kończę drzewo procesu", a mimo to ono trwa i wraca, teraz nie mówię, że SD robi coś nikczemnego, ale nie podoba mi się, gdy proces upiera się przy uruchomieniu, gdy ręcznie go zatrzymam. więc czy ktoś ma jakieś wejście?   nevermind im całkowicie opóźniony, admin, zamknij wątek i zrozumiałem, jaki jest mój problem ... oprócz całkowitego i całkowitego opóźnienia.
Reply
#2
to jest rzeczywisty proces w firefoxie, teraz jest tak od jakiegoś czasu.
Reply
#3
To prawda, że już zredagowałeś swój post i poprawiłeś się, chciałbym tylko dodać fakt, że Survival to OPEN SOURCE i że nie ma nic złego. Ponadto, sd jest moim przyjacielem i mogę powiedzieć ci osobiście (bez względu na to, o ile ma to znaczenie), że nigdy nie zrobiłby nic złośliwego. Edycja: Ha! Byłem trochę pijany podczas odpowiadania na tę ostatnią noc i błędnie przeczytałem twoje pytanie, plugin-container to legalny proces, jak już powiedziałeś poniżej. * Derp *
Reply
#4
Używałem tej nazwy, ponieważ wtedy obawiałem się, że skanowanie nazw plików i pluginu-kontenera to także legalny proces firefox zawierający flash etc ...
Reply
#5
hahahahaha. jeśli nie zauważyłeś. WSZYSTKIE PLIKI PRZEKAZUJĄCE DO UKNOWNCHEATÓW PRZEJŚĆ POPRZEZ SKANOWANIE WIRUSA. jest to prawdopodobnie najbezpieczniejsza strona do oszukiwania w sieci.
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie MaDDMaXX hahahahaha. jeśli nie zauważyłeś. WSZYSTKIE PLIKI PRZEKAZUJĄCE DO UKNOWNCHEATÓW PRZEJŚĆ POPRZEZ SKANOWANIE WIRUSA. jest to prawdopodobnie najbezpieczniejsza strona do oszukiwania w sieci. Prawdziwe.
Reply
#7
Dlaczego to nie jest zamknięte ^^
Reply
#8
Notatka moderatora (Warrez) Zamknięcie wątku, aby zapobiec spamowi i odpowiedź na pytanie OP
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)