Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuń Survival Hack ...
więc nie wiem, czy jestem jedynym, który zauważy, czy mam ten problem, ale pomyślałem, że powinienem zapytać, do każdego, kto używa hackowania Survival 3.x czy zauważyłeś przypadkowo "plugin-container", nawet gdy nie uruchamiam firefoxa jako administrator? Ive zauważyłem to w menedżerze zadań, i "Kończę drzewo procesu", a mimo to ono trwa i wraca, teraz nie mówię, że SD robi coś nikczemnego, ale nie podoba mi się, gdy proces upiera się przy uruchomieniu, gdy ręcznie go zatrzymam. więc czy ktoś ma jakieś wejście?   nevermind im całkowicie opóźniony, admin, zamknij wątek i zrozumiałem, jaki jest mój problem ... oprócz całkowitego i całkowitego opóźnienia.
Reply
to jest rzeczywisty proces w firefoxie, teraz jest tak od jakiegoś czasu.
Reply
To prawda, że już zredagowałeś swój post i poprawiłeś się, chciałbym tylko dodać fakt, że Survival to OPEN SOURCE i że nie ma nic złego. Ponadto, sd jest moim przyjacielem i mogę powiedzieć ci osobiście (bez względu na to, o ile ma to znaczenie), że nigdy nie zrobiłby nic złośliwego. Edycja: Ha! Byłem trochę pijany podczas odpowiadania na tę ostatnią noc i błędnie przeczytałem twoje pytanie, plugin-container to legalny proces, jak już powiedziałeś poniżej. * Derp *
Reply
Używałem tej nazwy, ponieważ wtedy obawiałem się, że skanowanie nazw plików i pluginu-kontenera to także legalny proces firefox zawierający flash etc ...
Reply
hahahahaha. jeśli nie zauważyłeś. WSZYSTKIE PLIKI PRZEKAZUJĄCE DO UKNOWNCHEATÓW PRZEJŚĆ POPRZEZ SKANOWANIE WIRUSA. jest to prawdopodobnie najbezpieczniejsza strona do oszukiwania w sieci.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie MaDDMaXX hahahahaha. jeśli nie zauważyłeś. WSZYSTKIE PLIKI PRZEKAZUJĄCE DO UKNOWNCHEATÓW PRZEJŚĆ POPRZEZ SKANOWANIE WIRUSA. jest to prawdopodobnie najbezpieczniejsza strona do oszukiwania w sieci. Prawdziwe.
Reply
Dlaczego to nie jest zamknięte ^^
Reply
Notatka moderatora (Warrez) Zamknięcie wątku, aby zapobiec spamowi i odpowiedź na pytanie OP
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)