Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battleye jest podejrzliwy wobec mnie
#1
Cześć, jak mówi tytuł, battleye najwyraźniej mnie podejrzewa.   Kiedy próbowałem uruchomić Arma 3 dzisiaj otrzymałem następujący komunikat:       Jeszcze nie kliknąłem OK, myślę, że moglibyście mieć jakieś rady na ten temat, zanim to zrobię.   FYI: Obecnie używam kreatora DLC cream.api, więc nie wygląda mi to zbyt dobrze, jeśli BE sprawdza moje pliki gry.
Reply
#2
to będzie z powodu partnerstwa GDPR: https://en.wikipedia.org/wiki/Genera...ion_Regulation już zbierają te informacje.
Reply
#3
Wszyscy wierzyli w tę wiadomość, #itsok
Reply
#4
zacznę więc grę, dzięki.
Reply
#5
więc nie mogą wykryć programu zmiany opóźnienia?
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by charalizado Cześć, jak mówi tytuł, battleye najwyraźniej mnie podejrzewa. Kiedy próbowałem uruchomić Arma 3 dzisiaj otrzymałem następujący komunikat: http://i67.tinypic.com/2en9chl.png Jeszcze nie kliknąłem OK, myślę, że moglibyście mieć jakieś rady na ten temat, zanim to zrobię. FYI: Obecnie używam kreatora DLC cream.api, więc nie wygląda mi to zbyt dobrze, jeśli BE sprawdza moje pliki gry. Twoje dobre, ja też mam tę samą wiadomość, jak sądzę, wszyscy
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by Xiodine to będzie z powodu partnerstwa GDPR: https://en.wikipedia.org/wiki/Genera...ion_Regulation już zbierają te informacje. myślisz, że nadal nie mogę uzyskać zakazu przełączania opóźnień?
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by frozzensnip myślisz, że nadal nie mogę uzyskać zakazu przełączania opóźnień? Dlaczego miałbyś zostać zbanowany? Nie zmieniasz niczego w rzeczywistej grze. To tak jakbyś wyłączył się z Internetu na kilka sekund.
Reply
#9
Zacytować: Napisał pierwotnie Predator210699 Dlaczego miałbyś zostać zbanowany? Nie zmieniasz niczego w rzeczywistej grze. To tak jakbyś wyłączył się z Internetu na kilka sekund. tak, ale widzą moje otwarte programy lub czy nie zrozumiałem? Więc jeśli zadzwonię do mojego laggswitch jak teamspeak3.exe im good to go?
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by frozzensnip tak, ale widzą moje otwarte programy lub czy nie zrozumiałem? Więc jeśli zadzwonię do mojego laggswitch jak teamspeak3.exe im good to go? Dlaczego miałbyś mieć lagswitch exe zwany lagswitch.exe lol Użyj netbalancera i przełącz ogranicznik przez .AHK
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)