Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może b1005
Readme       Kod:   =========================================== ESWS ULTRA B1005 ==== ======================================= Wiadomość: ESWS to publiczne oszustwo, publiczne kody są zawsze "warunek używania na własne ryzyko". Nie ma żadnych gwarancji co do tego, co to oprogramowanie może zrobić z twoim systemem lub kontem Steam. ESWS nie ma biblioteki DLL. =========================================== Zmiany: - Zwiększona ochrona - System aby zapobiec niewłaściwej kolejności ładowania. - Ukrywanie kodu. O ukrywaniu kodu: stworzyłem system, który ukryłby kod w poprawnej (nawet zapisywalnej) mapie bitowej w pamięci. Mapa bitowa różni się rozmiarem i wymiarem obrazu i jest wypełniona całkowicie losowymi danymi. Cheat stworzy obraz o nazwie ESWS_Morph. bitmapa za każdym razem, gdy działa. Zrobiłem to, aby umożliwić ci wizualizację tego, co kod wygląda w pamięci za każdym razem. Możesz porównać każdą bitmapę i zobaczyć, że są one całkowicie różne od siebie. Każdy, kto spróbuje zeskanować tę bitmapę, zwariuje. =========================================== Status: niewykryte w listopadzie. 7, 2010. VAC2 / GARENA Obsługiwane gry: Counter Strike Source. (Steam / Non-Steam) Używaj tego na własne ryzyko! =========================================== Funkcje: [Czysty D3D] - Wallhack gracza. =========================================== Jak korzystać: - Uruchom Steam . - Uruchom "ESWS ULTRA B1005.exe". - Uruchom CSS. Podczas gry dostosuj swoje ustawienia tekstury w opcjach. ============================================ Klawisze skrótów: - Rozpięcie swojego F11 - F12. F12 - Włącz / wyłącz odtwarzacz Wallhack. F11 - Przełącza pomiędzy ustawieniami tekstury High / Low. =========================================== WAŻNE! Wymagania: - Zaktualizuj sterownik wideo. Pobierz z witryny Microsoft: - Ukończono aktualizację internetową DirectX. (Nie SDK.) - Redystrybucyjny C ++ 2005 - C ++ 2008 -. Struktura sieci 3.5 =========================================== Testowane w systemie Vista / Windows 7 32/64 bit. ============================================ Twórca: (+) Kredyty: Dzięki jimster480 i przyjaciołom. MyDooMJr AI XION Roverturbo *****   Do moderatora: Nie wiem, czy powinienem utworzyć wątek, zanim plik zostanie zatwierdzony.
Reply
tak, wykonaj wątek, gdy plik czeka na zatwierdzenie. w ten sposób personel może wiedzieć, że cheat wymaga sprawdzenia bez ręcznego przeglądania w sekcji pobierania.
Reply
Fajnie, dzięki stary
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zooom Kod: Wymagania: - Zaktualizuj sterownik wideo. Pobierz z witryny Microsoft: - Ukończono aktualizację internetową DirectX. (Nie SDK.) Czy chcesz podać link do wersji "Not SDK"? Uruchomiłem iniektor i słyszę trzy dźwięki i myślę, że wstrzyknięcie się powiodło, ale kiedy dołączam do serwera i próbuję uruchomić hack przez f12, to nie działa.
Reply
Wyszukaj Directx kompletną instalację internetową lub pełną instalację w google.
Reply
Zrobiłem aktualizację DirectX i wszystko inne, ale tak czy inaczej wallhack nie uruchamia się, gdy wciskam F12 ss moich ustawień wideo: http://img837.imagecrap.us/img837/6442/cssw.png
Reply
Wypróbuj mat_dxlevel 90 (Steam)
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zooom Wypróbuj mat_dxlevel 90 (Steam) Ok.. Oto moje wyniki: Wstrzyknięcie i wszystko poszło dobrze, ale: Naciskam klawisz F12 i widzę modele - niestety, oni nie są graczami - to okna i takie tam. (Widzę Windows za ścianą i takie rzeczy, tylko bez graczy.) F11 też nie działa. Próbowałem różnych ustawień wideo, nic nie działa. F11 też nie działa. (F12 działa, włącza / wyłącza). Pobrałem najnowszy plik dxwebsetup.exe i powiedziałem, że odpowiednik lub nowa wersja są już zainstalowane - więc nie trzeba ich aktualizować. Vcredist_x86 (rzecz C ++) mówi "install.res.????.dll", gdy próbuję go wykonać. : / (To jest ten z 2008 r. Ten zainstalowany w 2005 r. JUST fine!) czego mi brakuje? Ale okrzyki na robienie niesamowitej rzeczy. : P
Reply
Niestety, była to aktualizacja CSS i będę musiał utworzyć nową.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zoom Przepraszamy, pojawiła się aktualizacja CSS i będę musiał stworzyć nową. Widzę. Szkoda. W każdym razie, dziękuję za szybką odpowiedź.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)