Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpłatne usługi hakerskie
#1
- Tarła ci sprzęt - Tarła ci pojazdy - Zabijanie ludzi, których nie lubisz I wszystkie inne rzeczy ... Pójdę za tobą na twoim serwerze, jeśli to możliwe.   Wszystko, co musisz zrobić, to być miłym i cierpliwym. Skype: NobodieCro -Po dodaniu mnie na skype msg mnie z "Need hacking help"   * Zawsze możesz mi przekazać darowiznę, aby móc kupować klucze i pomagać innym *
Reply
#2
Notatka moderatora Proszę pisać, jeśli to oszustwo! Nie należy podawać płomienia ani infracji
Reply
#3
Ten facet nie jest oszustwem, dla którego wylansował mi skrzynkę z amunicją, a dla mnie zrodził dla mnie pojazdy
Reply
#4
Pomógł mi wiernym facetom!
Reply
#5
Ten facet jest zdecydowanie legit, wszystko mi zrodził. Naprawdę miły facet!
Reply
#6
Podoba mi się, jak wszyscy ludzie, którzy nadają mu dobry reput, mają tylko 1 -2 posty, a daty dołączenia są podane w październiku 2012, hmmmmm
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie Plyable Podoba mi się, jak wszyscy ludzie, którzy nadają mu dobry reput, mają tylko 1 -2 posty, a daty dołączenia są podane w październiku 2012, hmmmmm Cóż, nie szarżuje i uprzejmie prosi o darowizny ... Co stracić?
Reply
#8
Omg, ten facet jest jednym z miłych facetów w Dayz. Znalazłem go dzisiaj, a on spłodził mi tak wiele przedmiotów. jeśli straciłeś wszystkie przedmioty i jeśli jesteś noobem w tej grze, polecam ci zabawę z tym facetem!
Reply
#9
Zacytować: Napisał pierwotnie Plyable Podoba mi się, jak wszyscy ludzie, którzy nadają mu dobry reput, mają tylko 1 -2 posty, a daty dołączenia są podane w październiku 2012, hmmmmm To zabawne, jak to jest pochodzić od osoby z -30 powtórzeń.
Reply
#10
Przepraszam, nie jestem z OCT 2012, wciąż + rep ... Haxxors, zabiera moje rzeczy ... Ten facet mi pomaga, jest piękny
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)