Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak nie zostać złapanym na hakowanie
#11
Lol Widziałem, jak wielu ludzi to robi. Są wyjątkowo inteligentni.
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by lmao123 1. nie odradzaj zbanowanych broni 2. nie teleportuj się 3. nie spawn (lokalne) pojazdy 4. Nie używaj ESP 5. Nie używaj trybu boga lub invis naprawdę OP to próba zbyt trudna. Dlaczego nie mógłbyś odrodzić lokalnego pojazdu? Wszystko, co widać w dziennikach, to to, że jesteś afk. Wszystko, co robisz w tym pojeździe, dzieje się tylko po stronie KLIENTA, a nie po stronie serwera. Możesz odrodzić się helikopterem i dać sobie GAU8 z nieograniczoną ilością amunicji i zacząć niszczyć err'body, a nie pojawi się w dziennikach. Przetestowałem to, gdy administratorzy byli na, wciąż nie ma zakazu. Edycja: A ponieważ ta gra uruchamia połączenia P2P, wszystko, co robisz lokalnie, stanie się na serwerze, jest to jeden z głównych powodów, dla których gry są tak łatwe do zhakowania.
Reply
#13
Zacytować: Napisał Dalmasca01 Dlaczego nie mógłbyś odrodzić lokalnego pojazdu? Wszystko, co widać w dziennikach, to to, że jesteś afk. Wszystko, co robisz w tym pojeździe, dzieje się tylko po stronie KLIENTA, a nie po stronie serwera. Możesz odrodzić się helikopterem i dać sobie GAU8 z nieograniczoną ilością amunicji i zacząć niszczyć err'body, a nie pojawi się w dziennikach. Przetestowałem to, gdy administratorzy byli na, wciąż nie ma zakazu. Edycja: A ponieważ ta gra uruchamia połączenia P2P, wszystko, co robisz lokalnie, stanie się na serwerze, jest to jeden z głównych powodów, dla których gry są tak łatwe do zhakowania. Niekoniecznie, można go wykryć, ledwie można.
Reply
#14
Zacytować: Wysłany przez pierwotnego unkinhead Właściwie to jest niepoprawne. Kiedy spawnujesz lokalny pojazd, a następnie wysiadasz w innym miejscu, wygląda na to, że jesteś teleportowany do administratora. TO ZNACZY. Dostaję się w moim lokalnym helikopterze w Balocie, a następnie ląduję na lotnisku NE. Nigdy nie powiedziałem, że to zrobiłem. : 3 Oczywiście, zbierając z tego, co zamieściłem, zobaczysz, że dodałem tylko "Wszystko, co robisz w środku" ... jeśli nie możesz zrozumieć, że to oznacza, że po wyjściu z niego, pojawi się wtedy ... cóż, nie udało ci się ukończyć szkoły, czy coś. Dlatego zawsze, gdy chcesz wydostać się z pojazdu, "1. Wracaj do miejsca, w którym wszedłeś (nie musi być dokładny, należy również unikać ponownego wrzucania kodów) lub 2. Przerwać i ponownie połączyć "
Reply
#15
Uniwersalna reguła oszukiwania. DONT MAKE TO WYGLĄDA OCZYWIŚCIE! Jest zdrowym rozsądkiem, że ludziom brakuje tych dni. Dobra robota OP.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)