Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fullbright + whitewalls jednocześnie
Pozdrowienia.   Ciekawi mnie pewna rzecz, która ma wspólną cechę cs 1.6: nie pozwalają na użycie białych i pełnych jasności w tym samym czasie. Chociaż istnieją pewne hacki, które oferują obie funkcje, wydaje się, że nie ma możliwości ich użycia razem. Whitewalls mogą działać, ale gdy tylko włączysz fullbright, białe ściany znikną.   Czy to ze względu na ograniczenia silnika, czy też wybrałem niewłaściwe hacki?
Reply
Umm ... Hmm ... Myślę, że słyszałem o tym w GD ... Nie wiem, dlaczego tak się dzieje ... Ale osobiście nie potrafię wymyślić, dlaczego kiedykolwiek chciałbym od razu obie, nie jest " t cały ekran jest wystarczająco jasny biały?
Reply
Powinienem był dodać, że nie jestem zainteresowany intencją oszustów. Jestem filmowcem i potrzebuję obu rzeczy w nowej technice filmowej. a przy okazji ... czym jest GD? (Nie jestem zaznajomiony ze społecznością oszustów).
Reply
GD = GameDeception.net jest to społeczność programistów gier komputerowych służących do programowania hacków do gier i ogólnie programowania ... Ale nie pytajcie o ogólne hacki, bo oni was zbanują i nie spowodują końca!
Reply
Wielkie dzięki za napiwek! Chociaż nie znalazłem poprawki, o której mówisz, a sekcja hl wydaje się być dość nieaktywna, spróbuję szczęścia. btw: Nadal jestem otwarty na inne sugestie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)