Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o kopiowanie
#1
W porządku, więc znam sposób na karabiny na serwery A3L, a także na magazyny, ale nie wiem, jak wymyślić pistolety, a teraz, to wszystko, na co mnie stać, więc każdy może mi dać kilka wskazówek lub wskazówek podrzucając pistolety?
Reply
#2
czy nie działa drzemka dwóch mężczyzn i jedna torba?
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by wewop czy nie działa drzemka dwóch mężczyzn i jedna torba? Nie próbowałem tego, wciąż próbuję przyprowadzić moich znajomych na białą listę.
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie TheAmazingHackr W porządku, więc znam sposób na karabiny na serwery A3L, a także na magazyny, ale nie wiem, jak wymyślić pistolety, a teraz, to wszystko, na co mnie stać, więc każdy może mi dać kilka wskazówek lub wskazówek podrzucając pistolety? W jaki sposób nabijasz karabiny krytyczne? Pm mi: P
Reply
#5
Jeśli używasz przełącznika opóźnienia, możesz cokolwiek zrobić. rozpoczynaj lag, sprzedaj przedmiot, upuść przedmiot na ziemi, zatrzymaj lag, poczekaj aż wszystko się przetworzy / pieniądze pojawią się, wybierz przedmiot. Po prostu tego nie rób, sprzedaż będzie się wyświetlać w dziennikach.
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie TheAmazingHackr W porządku, więc znam sposób na karabiny na serwery A3L, a także na magazyny, ale nie wiem, jak wymyślić pistolety, a teraz, to wszystko, na co mnie stać, więc każdy może mi dać kilka wskazówek lub wskazówek podrzucając pistolety? Po prostu użyłbym PBO (twojego własnego) i zrobię twój własny loadout, który możesz odrodzić. O wiele lepszy niż oszukanie i mniej wykrywalny.
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie wirrehnz Jeśli używasz przełącznika opóźnienia, możesz cokolwiek zrobić. rozpoczynaj lag, sprzedaj przedmiot, upuść przedmiot na ziemi, zatrzymaj lag, poczekaj aż wszystko się przetworzy / pieniądze pojawią się, wybierz przedmiot. Po prostu tego nie rób, sprzedaż będzie się wyświetlać w dziennikach. Czego używasz do opóźnienia? config? (port, ip, ...?)
Reply
#8
Zacytować: Napisał Playboii Po prostu użyłbym PBO (twojego własnego) i zrobię twój własny loadout, który możesz odrodzić. O wiele lepszy niż oszukanie i mniej wykrywalny. jak mógłbym to zrobić ... i czy VAO pbo (wirtualny arsenał w dowolnym miejscu) został łatwo wykryty?
Reply
#9
Zacytować: Napisał NeedRobux jak mógłbym to zrobić ... i czy VAO pbo (wirtualny arsenał w dowolnym miejscu) został łatwo wykryty? Nie korzystam osobiście z PBO, używam prywatnego wtryskiwacza i robota, który działa lepiej. PM Me.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)