Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka pytań kont (całkiem możliwe, ewidentnie oczywiste)
Był online, mając wielki czas z jedną z nakładek, korzystał z konta gametime z powodu "możliwego wykrycia" pliku.   w każdym razie, miałem wiadomość przewijającą się przez mój ekran (nie myślałem o niej zbyt wiele z powodu spamu na serwerze), ale co przykuło moją uwagę chwilę później, wróciła, ale była bardziej skierowana na mnie, jak się wydaje, wspomniała o mojej " inne "konta i nazwał je,   Teraz mam tylko 2 konta, 1 konto główne i 1 konto gametime, ale mój brat ma własne konto i na swoim komputerze, a jego był jednym z wymienionych w komunikacie ze spamem na serwerze. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób administrator mógłby to znaleźć lub odkryć? czy miałoby to związek z moim adresem IP i tym podobnymi? nadzieja, która miała sens, brzmiała dobrze w mojej głowie.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie rudedoggg Był online, mając wielki czas z jedną z nakładek, korzystał z konta gametime z powodu "możliwego wykrycia" pliku. w każdym razie, miałem wiadomość przewijającą się przez mój ekran (nie myślałem o niej zbyt wiele z powodu spamu na serwerze), ale co przykuło moją uwagę chwilę później, wróciła, ale była bardziej skierowana na mnie, jak się wydaje, wspomniała o mojej " inne "konta i nazwał je, Teraz mam tylko 2 konta, 1 konto główne i 1 konto gametime, ale mój brat ma własne konto i na swoim komputerze, a jego był jednym z wymienionych w komunikacie ze spamem na serwerze. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób administrator mógłby to znaleźć lub odkryć? czy miałoby to związek z moim adresem IP i tym podobnymi? nadzieja, która miała sens, brzmiała dobrze w mojej głowie. tak IP, powinieneś to zmienić, gdy przejdziesz do gametime
Reply
Zacytować: Originally Posted by ricknzl tak IP, powinieneś to zmienić, gdy przejdziesz do gametime Zgadzam się. Jeśli nie możesz, użyj VPN tak jak ja.
Reply
Zacytować: Originally Posted by OB1 is there Zgadzam się. Jeśli nie możesz, użyj VPN tak jak ja. Cześć, czy możesz mi powiedzieć, z jakiego VPN korzystasz Dzięki
Reply
Zacytować: Napisał DjangoReinhardt Cześć, czy możesz mi powiedzieć, z jakiego VPN korzystasz Dzięki Użyłem kilku naprawdę. IPVanish, Prywatny dostęp do Internetu, Pure VPN i Express VPN. Mogę tylko powiedzieć, po prostu rozejrzyj się za najlepszą ofertę i przeczytać opinie użytkowników.
Reply
Mogę polecić purevpn, mam roczną subskrypcję za 45 dolców
Reply
Zacytować: Originally Posted by ricknzl tak IP, powinieneś to zmienić, gdy przejdziesz do gametime Nie zapominaj, że Fairfight to także HardwareID Banning!
Reply
hmm, VPN, użyłem tego kiedyś, nie mogę uwierzyć, że zapomniałem o zrobieniu tego jeszcze raz, durrrr. dobry pomysł będzie musiał to sprawdzić, wcześniej korzystałem z darmowego, więc kupienie takiego, o którym nie wiem, będzie musiało to sprawdzić. thnx. co do zakazu ID sprzętu, tak, ale ssanie, ale używanie modów
Reply
Zacytować: Napisał Speedi13 Nie zapominaj, że Fairfight to także HardwareID Banning! Nie sądzę, że ban FF to hwid! Zostałem zbanowany z FF, a następnie kupiłem dwa nowe konta! Używam ich zarówno do ponad miesięcznego banowania z tego samego komputera bez problemów!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)