Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka pytań kont (całkiem możliwe, ewidentnie oczywiste)
#1
Był online, mając wielki czas z jedną z nakładek, korzystał z konta gametime z powodu "możliwego wykrycia" pliku.   w każdym razie, miałem wiadomość przewijającą się przez mój ekran (nie myślałem o niej zbyt wiele z powodu spamu na serwerze), ale co przykuło moją uwagę chwilę później, wróciła, ale była bardziej skierowana na mnie, jak się wydaje, wspomniała o mojej " inne "konta i nazwał je,   Teraz mam tylko 2 konta, 1 konto główne i 1 konto gametime, ale mój brat ma własne konto i na swoim komputerze, a jego był jednym z wymienionych w komunikacie ze spamem na serwerze. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób administrator mógłby to znaleźć lub odkryć? czy miałoby to związek z moim adresem IP i tym podobnymi? nadzieja, która miała sens, brzmiała dobrze w mojej głowie.
Reply
#2
Zacytować: Napisał pierwotnie rudedoggg Był online, mając wielki czas z jedną z nakładek, korzystał z konta gametime z powodu "możliwego wykrycia" pliku. w każdym razie, miałem wiadomość przewijającą się przez mój ekran (nie myślałem o niej zbyt wiele z powodu spamu na serwerze), ale co przykuło moją uwagę chwilę później, wróciła, ale była bardziej skierowana na mnie, jak się wydaje, wspomniała o mojej " inne "konta i nazwał je, Teraz mam tylko 2 konta, 1 konto główne i 1 konto gametime, ale mój brat ma własne konto i na swoim komputerze, a jego był jednym z wymienionych w komunikacie ze spamem na serwerze. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób administrator mógłby to znaleźć lub odkryć? czy miałoby to związek z moim adresem IP i tym podobnymi? nadzieja, która miała sens, brzmiała dobrze w mojej głowie. tak IP, powinieneś to zmienić, gdy przejdziesz do gametime
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by ricknzl tak IP, powinieneś to zmienić, gdy przejdziesz do gametime Zgadzam się. Jeśli nie możesz, użyj VPN tak jak ja.
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by OB1 is there Zgadzam się. Jeśli nie możesz, użyj VPN tak jak ja. Cześć, czy możesz mi powiedzieć, z jakiego VPN korzystasz Dzięki
Reply
#5
Zacytować: Napisał DjangoReinhardt Cześć, czy możesz mi powiedzieć, z jakiego VPN korzystasz Dzięki Użyłem kilku naprawdę. IPVanish, Prywatny dostęp do Internetu, Pure VPN i Express VPN. Mogę tylko powiedzieć, po prostu rozejrzyj się za najlepszą ofertę i przeczytać opinie użytkowników.
Reply
#6
Mogę polecić purevpn, mam roczną subskrypcję za 45 dolców
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by ricknzl tak IP, powinieneś to zmienić, gdy przejdziesz do gametime Nie zapominaj, że Fairfight to także HardwareID Banning!
Reply
#8
hmm, VPN, użyłem tego kiedyś, nie mogę uwierzyć, że zapomniałem o zrobieniu tego jeszcze raz, durrrr. dobry pomysł będzie musiał to sprawdzić, wcześniej korzystałem z darmowego, więc kupienie takiego, o którym nie wiem, będzie musiało to sprawdzić. thnx. co do zakazu ID sprzętu, tak, ale ssanie, ale używanie modów
Reply
#9
Zacytować: Napisał Speedi13 Nie zapominaj, że Fairfight to także HardwareID Banning! Nie sądzę, że ban FF to hwid! Zostałem zbanowany z FF, a następnie kupiłem dwa nowe konta! Używam ich zarówno do ponad miesięcznego banowania z tego samego komputera bez problemów!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)