Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd wtrysku
Próbuję wstrzyknąć cheat na warface btw nie udało się wstrzyknąć obrazu za każdym razem, dlaczego tak jest? Nie widzę procesu w ekstremalnym iniektor i mam ten błąd w xenos Nie mogę wiedzieć jak kodować lub coś w tym stylu Czy możesz mi pomóc jak to naprawić
Reply
może spróbuj użyć ekstremalnego wtryskiwacza? lub uruchom wtryskiwacz jako administrator
Reply
Zacytować: Napisał Dark1027 może spróbuj użyć ekstremalnego wtryskiwacza? lub uruchom wtryskiwacz jako administrator jak powiedziałem w ekstremalnym iniektor nie mógł znaleźć procesu pracują w administratorze
Reply
Koleś, daj mi oszukać, a ja ci dam rozwiązanie.
Reply
Zacytować: Napisał mustafa89 Koleś, daj mi oszukać, a ja ci dam rozwiązanie. Jesteś tak zdesperowany? Zacytować: Napisał NhiteKing jak powiedziałem w ekstremalnym iniektor nie mógł znaleźć procesu pracują w administratorze w Extreme injector pamiętaj o wpisaniu "Game.exe" jako nazwy procesu
Reply
Zacytować: Napisał mustafa89 Koleś, daj mi oszukać, a ja ci dam rozwiązanie. jego warfaceuniversal
Reply
Szukam oszusta ... i otwórz otwartą grę, włóż ją w tryb ekranu i idź do ur inżektor kliknij prawym przyciskiem myszy jako admin, następnie tryb ręczny, auto inject, włóż dll ur, a następnie wybierz listę procesów przewiń w dół przed końcem, aby ją znaleźć, cieszyć się.
Reply
Zacytować: Napisał mustafa89 Szukam oszusta ... i otwórz otwartą grę, włóż ją w tryb ekranu i idź do ur inżektor kliknij prawym przyciskiem myszy jako admin, następnie tryb ręczny, auto inject, włóż dll ur, a następnie wybierz listę procesów przewiń w dół przed końcem, aby ją znaleźć, cieszyć się. Nie mogę znaleźć procesu game.exe w ekstremalnym trybie, jak powiedziałem (jestem turecki zbyt btw zasady forum.)
Reply
Zacytować: Napisał NhiteKing jego warfaceuniversal powoduje awarię gry, ponieważ oszust jest nieaktualny
Reply
Zacytować: Napisał Dark1027 Jesteś tak zdesperowany? w Extreme injector pamiętaj o wpisaniu "Game.exe" jako nazwy procesu Pisałem to, ale kiedy zacząłem grę, nie mogłem znaleźć żadnego procesu
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)