Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje na temat ukrywania się PBO.
#1
Witaj!   Od pewnego czasu czaiam się na tej stronie i jestem bardzo zainteresowany nauką i zrozumieć ukrywanie PBO.   Oglądałem wątki i próbowałem zrozumieć informacje, które zostały podane. Pobrałem też starszych hakerów PBO, którzy je zdekompilowali, aby zobaczyć struktury.   Nie wiem, od czego zacząć, ponieważ wygląda na to, że wszystkie zostały wykonane w inny sposób.   NIE prosiam, żebyś mnie zrobił, ale może przyczynię się do pewnych informacji, które poszerzą moją wiedzę. Mam pewną wiedzę w komputerach, więc nie jest to dla mnie nowe. Ale tego rodzaju rzeczy są naprawdę wyczekiwane, aby to zrozumieć.   Dziękuję Ci! pozdrowienia Resiizee
Reply
#2
Jesteście tak denerwujący w stosunku do hakerów pbo, jest literalne WSZYSTKO, którego potrzebujecie na forum. Więc przestań być leniwy i rób swoje badania. Jeśli naprawdę chcesz się na to zdobyć: Naucz się C ++ / C, a będziesz potrzebować na to czasu.
Reply
#3
Przeczytaj początek tego wpisu na wiki: http://www.unknowncheats.me/wiki/Arm...SQF_from_a_PBO
Reply
#4
Zacytować: Napisał PutinIsLove Jesteście tak denerwujący w stosunku do hakerów pbo, jest literalne WSZYSTKO, którego potrzebujecie na forum. Więc przestań być leniwy i rób swoje badania. Jeśli naprawdę chcesz się na to zdobyć: Naucz się C ++ / C, a będziesz potrzebować na to czasu. Wspomniałem, że szukałem i po prostu nie wiem od czego zacząć, bardzo trudno to zrozumieć, gdy wszystkie informacje są rozłożone na ponad 50 stron wątków. Pobrałem starsze Hidery i wygląda na to, że są różne, dlatego właśnie stworzyłem ten wątek. Zacytować: Wysłany przez pierwotnie WasserEsser Przeczytaj początek tego wpisu na wiki: http://www.unknowncheats.me/wiki/Arm...SQF_from_a_PBO Dziękuję Ci.
Reply
#5
@ Douggem Opublikował coś na ten temat w tym wątku. Co on włożył: Kod: B9? ? ? ? E8? ? ? ? 8D 44 24 30 A1? ? ? ? 8B 0C B0 8A 41 1E B9? ? ? ? C7 44 24? ? ? ? ? C7 44 24? ? ? ? ? E8? ? ? ? 33 DB 3B 35? ? ? ? 7C A4 39 0D? ? ? ? 0F 8E? ? ? ? 8D 49 00 Podpisy do znalezienia QFBankArray, która jest AutoArray w sekcji danych arma3. exe. Usuń wpis z tablicy odpowiadającej twojemu PBO, który będzie ukryty. Ewentualnie rozumiem, że ludzie znaleźli bajt, którym można obrócić obiekt QFBank, który uniemożliwia sprawdzenie, ale nie wiem, gdzie jest ten bajt.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)