Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Właściciel serwera chce oszukiwać.
#11
Możesz je ustawić na stałe, wiesz, że ...
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by CCTGello Możesz je ustawić na stałe, wiesz, że ... Nie, nie wiem: O Ale uczęszczałbym bardzo, gdyby ktoś mi powiedział
Reply
#13
Jeśli masz własny serwer, możesz łatwo oszukać bez wyłączania BE. Oczywiście użycie tej metody pozwoli innym facetom oszukiwać w ten sam sposób.
Reply
#14
Przepraszam, że nie odpowiedziałem osobiście, ale równie dobrze mogę złożyć to ogólne oświadczenie. (Nie mogę jeszcze odpowiedzieć na wiadomość) Wolałbym nie otwierać mojego serwera, aby inni mogli wziąć udział w konkursie "BE BE". Przynajmniej dopóki nie otrzymam zapłaty, zamierzam zagrać bezpiecznie, aby upewnić się, że nie stracę dostępu. Przepraszam, ale nie będę nikomu mówić o informacjach ani o czasach, kiedy to robię. Ale kto wie, ustaw twój filtr na BE i odświeżaj raz na jakiś czas, może mieć szczęście.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by waitb4you Jeśli masz własny serwer, możesz łatwo oszukać bez wyłączania BE. Oczywiście użycie tej metody pozwoli innym facetom oszukiwać w ten sam sposób. Oczywiście twój pierwszy post jest bezużyteczny.
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by xicmalix Oczywiście twój pierwszy post jest bezużyteczny. Nieprzydatny? Może tak, ale podaję podpowiedź, że to możliwe. S0beit wspomniał o tym w jednym ze swoich wątków. A może po prostu chcesz, żebym poszła "Hej, chłopaki, znalazłem tę metodę oszukiwania w Dayz", aby każdy mógł ją zobaczyć, a potem zostanie naprawiony / naprawiony następnego dnia?
Reply
#17
Być może mógłbyś dzielić się lub wysyłać w ten sposób.
Reply
#18
Jak wspomniał inny facet, istnieje sposób na zdobycie wszystkiego, co chcesz, bez wyłączania BE na tyle, na ile masz serwer na białej liście.
Reply
#19
Byłoby miło. Ale wiesz, że mogą zgłosić cię do Valve jako nadużycie administratora serwera. A potem otrzymasz zakaz VAC. Zrób inne konto, jeśli chcesz być administratorem serwera: abuser.
Reply
#20
Zacytować: Originally Posted by waitb4you Nieprzydatny? Może tak, ale podaję podpowiedź, że to możliwe. S0beit wspomniał o tym w jednym ze swoich wątków. A może po prostu chcesz, żebym poszła "Hej, chłopaki, znalazłem tę metodę oszukiwania w Dayz", aby każdy mógł ją zobaczyć, a potem zostanie naprawiony / naprawiony następnego dnia? Dlaczego nie podzielasz tego, co wiesz, że mam 40-osobowy serwer, wyślij mi kilka szczegółów na temat pm lub sumy, chciałbym wiedzieć
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)