Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CSS Public 1.0
Skrzynie gracza Bary zdrowia Kontrola wizualna Szerokość skrzynek   Obsługa bitów x64 Obsługa Windows 8     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1277x715.   CSS Public 1.0   http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=11968       Jak używać Uruchom plik exe, a następnie rozpocznij grę Pamiętaj, aby wyłączyć renderowanie wielordzeniowe Naciśnij insert, aby przełączyć menu Poruszaj się po menu za pomocą klawiszy strzałek     Status Używaj na własne ryzyko     Rodzaj gry   Wszystko
Reply
Zacytować: Originally Posted by SEGnosis Usuń ten obraz, zanim wpadniesz w kłopoty. Naprawdę, o co chodziło. czy hack działa bez żadnej pary? Nie mogę tego teraz wypróbować
Reply
Notatka moderatora Brak dyskusji na temat płonącego lub płatnego oszukiwania / innej strony internetowej / kolejki. Następna osoba, która mówi coś o tym, otrzymuje 30-dniowy zakaz.
Reply
hack nie działa dla nosteam
Reply
hacki działają bez problemu, ściągnąłem go z moim programem antywirusowym, gdy nic się nie pojawiło. łatwy w użyciu otwarty hack otwarte css naciśnij insert i użyj strzałek do nawigacji dzięki temu czekało na to, aby uzyskać zatwierdzenie DZIAŁA DOBRE!
Reply
The Hack Work in other CSS Cracked to zadziałało dla mnie i dzięki + Rep> SEGnoza
Reply
Fajny hack. Potrzebny jest przycisk paniki
Reply
Zacytować: Napisał NickeMe Fajny hack. Potrzebny jest przycisk paniki czym jest panika?
Reply
czy nadal jest niewykryty? Pytam z powodu nowej aktualizacji VAC, która miała miejsce niedawno.
Reply
Cóż, ten hack trwa dalej i dlatego, że klawisze strzałek są do niego przymocowane (na moim końcu) jakieś poprawki? również próbowałem otworzyć konsolę, ale to nie działa po mojej stronie (nigdy tak nie było)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)