Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fałszywe pozytywne na BattlEye
#11
Nie, nie zrobiłem tego. Powiedziałem wcześniej, że byłem jedynym banitą, który używał moich hacków. Sądzę, że byłem jednym z tych "fałszywych pozytywów".
Reply
#12
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie http://forums.bistudio.com/showthread.ph...ost2204875 OK, w końcu jest aktualizacja: sprawdziłem to przy pomocy Ondřeja Španěla / Suma (programisty wiodącego BIS) i odkryliśmy, że istnieje możliwość wystąpienia wyścigu po stronie BE podczas procesu rozłączania gry. Może zasadniczo zniszczyć integralność środowiska, której BE oczekuje i wywołać określone wykrycie. Problem został naprawiony i usunięto wszystkie zakazy z ostatnich dwóch dni, które mogły zostać wywołane przez taki warunek. Wciąż mogą być wśród nich oszustów, ale to nie ma znaczenia. Liczy się to, że niewinni gracze powinni być teraz unbanned. Jest mi naprawdę przykro z tego powodu i zrobię wszystko, aby coś takiego się nie powtórzyło. Każdy, kto został zbanowany w ciągu ostatnich 2 dni, powinien sprawdzić, czy nie został unbanned. Tak zabawne, jak niekompetentni są faceci z BE Czy odwołali się do tego forum, czy skąd pochodzą wszystkie błędy bazy danych?
Reply
#13
inb4 ludzi, którzy naprawdę oszukiwali się, gdy nie byli unbanned jestem na tym, gdy mówimy
Reply
#14
Lol Modlę się za unban tutaj xD
Reply
#15
Wysłał im e-mail. Oba moje konta zostały unbanned, a następnie są one ponownie na nowo ... WTF. Nienawidzę tego, że wszystko, co robią, jest zabawne ze mną. Tak właśnie myślałem, albo tymczasowo zabrali bazę danych z zakazami, albo DDoS.
Reply
#16
Dzisiaj wycofanie zakazów globan. Mówią, wycofanie 2 dni
Reply
#17
Zostałem zbanowany za hackowanie: / ale odblokowali mnie, ponieważ wysłałem im e-mail z informacją, że to był ktoś inny
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by brendanarc Zostałem zbanowany za hackowanie: / ale odblokowali mnie, ponieważ wysłałem im e-mail z informacją, że to był ktoś inny Nie wydaje mi się, że cię to rozpięło, bo napisałeś do nich e-mail ... Zakazali prawie wszystkich, którzy zostali zbanowani.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)