Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLC Unlocker
#1
Witaj społeczności UC,   Chciałem się dowiedzieć, co myślisz o DLC Unlocker dla ArmA III. Czy to brzmi bezpiecznie, czy nie? Jakie będą konsekwencje i co o tym myślisz?   Dziękuję za poświęcenie czasu na opublikowanie recenzji tego, co myślisz, Wspaniały dzień dla ciebie, Aytham.
Reply
#2
Używam go przez prawie 2 miesiące. nic się nie dzieje. tak wyglądają prace odblokowane z DLC gra pyta dll, czy dlc jest kupiony, a następnie odpowiada tak
Reply
#3
brzmi, jakby to mogło być załatane w każdej chwili tbh
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by wewop Używam go przez prawie 2 miesiące. nic się nie dzieje. Ktoś go użył i został zbanowany w ciągu dnia, więc nie wiem, co myśleć naprawdę.
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by AythamJenkins Ktoś go użył i został zbanowany w ciągu dnia, więc nie wiem, co myśleć naprawdę. Jakiś dowód na to?
Reply
#6
Po prostu uważam, że nie jest to warte zakazu (Steam / Game?), Kiedy go łatają. I to załatwią. Czechy lubią swoje pieniądze.
Reply
#7
Zacytować: Napisał Seansploit Po prostu uważam, że nie jest to warte zakazu (Steam / Game?), Kiedy go łatają. I to załatwią. Czechy lubią swoje pieniądze. Czechy mogą stać się naprawdę chciwe, ale pozwoliły, aby to działo się już od jakiegoś czasu, a większość ludzi kupuje DLC, niektóre z powodu strachu, niektórzy dlatego, że chcą Apexa, a inni po prostu nie znają tej alternatywy.
Reply
#8
jest bezpieczny w użyciu, z którego obecnie korzystam
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by BimbiQc jest bezpieczny w użyciu, z którego obecnie korzystam Ja też chcę to zrobić, ale niczego nie znajduję i nie jestem pewien bezpieczeństwa.
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by AythamJenkins Ja też chcę to zrobić, ale niczego nie znajduję i nie jestem pewien bezpieczeństwa. Wszystko wydaje się bezpieczne, sprawdź inne strony z hackowaniem Arma 3 (wszyscy wiemy, o którym konkretnie mówię) i zapytaj, czy wiedzą o kimś zbanowanym, tutaj nie było żadnych prawdziwych raportów o tym, że ktoś zostanie zbanowany przez odblokowywanie DLC .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)