Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spawn Vehicles / Weapons [Cheat Engine]
#1
Cześć wszystkim.   Jest późno w nocy zmęczony, więc przepraszam, jeśli popełniłem błędy w moim tekście.   Niektórzy z was już to wiedzą. Wyjaśnię wam, jak nadużywać osób odpowiedzialnych za zdarzenia, aby odradzać się lub uruchamiać małe kody. Udostępnię mój plik .txt, który utworzyłem podczas wypróbowania kilku rzeczy. Udostępnię też kilka przydatnych stron internetowych, aby znaleźć kody i oprogramowanie, których będziesz potrzebować.   Krok 1: Uruchom Arma 3 i dołącz do serwera   Krok 2: Uruchom proces hakera: http://processhacker.sourceforge.net/   Krok 3: Uruchom Cheat Engine (mam nadzieję, że wiesz, co to jest)   Krok 4: Przejdź do Process Hacker i [STOP] BEService w Rider Services   Krok 5: Wybierz Arma 3 Game Process w Cheat Engine   Krok 6: Wybierz [STRING] jako jednostkę skanowania i skanuj w poszukiwaniu ["onLoad", _ this, "RscDisplayInventory", "IGUI"]   Krok 7: Wybierz wszystkie wyniki i przeciągnij w dół   Krok 8: Zmień wartość wszystkich znalezionych ciągów na: (Przesłałem małą kolekcję kodu)   Krok 9: Naciśnij I w grze   Krok 10: Ciesz się / Troll / Spawn / Kill, jeśli potrzebujesz innych kodów uc.me jest ogromny, jestem pewien, że możesz tu coś znaleźć.   Można również znaleźć zamienniki dla kroku 8 tutaj: https://community.bistudio.com/wiki/...gWeapons_Items   Jeśli masz jakieś pytania, zrób co w mojej mocy, aby ci pomóc.     Pamiętaj, że możesz pozostać na serwerze tylko przez krótki czas, więc rób to szybko.   Inspirde: Arma 3: Metoda pieniężna i inne   Pobierz kolekcję min: https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=20420
Reply
#2
Czy można zabrać battleye za pomocą tego?
Reply
#3
Czy możesz dostać coś dla Argo?
Reply
#4
Hej, czy myślisz, że byłoby możliwe wykonanie pliku .SQF, aby mieć menu infekcyjne, abyś mógł zarazić swojego przyjaciela i utrzymać hack po ponownym uruchomieniu?
Reply
#5
Próbowałem i nie otrzymałem żadnego ciągu (http://dbmst.blogspot.com/2013/05/ar...-idd-list.html), ale jeśli to działa, jesteś moim bohaterem. Większość serwerów Altis Life ma SpyGlass na nich i zostanie wykryty.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by BimbiQc Hej, czy myślisz, że byłoby możliwe wykonanie pliku .SQF, aby mieć menu infekcyjne, abyś mógł zarazić swojego przyjaciela i utrzymać hack po ponownym uruchomieniu? nie będzie to już możliwe po -Filepatchowanie rzeczy z Czech Zacytować: Originally Posted by Votirono Próbowałem i nie otrzymałem żadnego ciągu (http://dbmst.blogspot.com/2013/05/ar...-idd-list.html), ale jeśli to działa, jesteś moim bohaterem. Większość serwerów Altis Life ma SpyGlass na nich i zostanie wykryty. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami. dobrze, może powiedz mi dokładnie, co robisz, więc mogę ci pomóc. Zacytować: Originally Posted by lucasstanguini Czy możesz dostać coś dla Argo? Możesz użyć Lagswitch na tym. Zacytować: Originally Posted by DatttBoiii Czy można zabrać battleye za pomocą tego? Jeśli zatrzymasz BEService przed wybraniem aplikacji w Cheat Engine, wszystko będzie dobrze.
Reply
#7
Plik zatwierdzony SHA256: UC Moja mała kolekcja_ [unknowncheats.me] _. Txt - 6bd4a0c64c07d69b0d7b853683600c79264822312fcacb2e9410d029995a8c34 Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
#8
Kod: {deleteMarker _x; } forEach allMapMarkers; = Usuń wszystkie znaczniki mapy dla "_i" od 0 do 1500 krok 0 do {createAgent ["Alsatian_Sandblack_F", getPos player, [], 150, "CAN_COLLIDE"]; }; = spawn 1500 psów {_x addUniform "U_B_Protagonist_VR"; _x addBackpack "B_Bergen_mcamo"; _x addWeapon "launch_RPG32_F"; _x addWeapon "LMG_Zafir_F"; _x addMagazine "RPG32_F"; _x addMagazines ['150Rnd_762x54_Box', 3]; } dla WSZYSTKICH graczy = daj rzeczy wszystkim graczom
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by iChioXx nie będzie to już możliwe po -Filepatchowanie rzeczy z Czech Zaczekaj, więc mówisz, że infekowanie innych jest załatane w armę? ponieważ w Argo wiem, że można infekować innych, ponieważ spotkałem hakera, więc dołączyłem do ich niezgody i mogą infekować graczy. Prawdopodobnie już to wiesz, ale chcę tylko podkreślić, że Argo to nowa gra z Czech, która jest w zasadzie kopią i przeszłością armi 3.
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by BimbiQc Zaczekaj, więc mówisz, że infekowanie innych jest załatane w armę? ponieważ w Argo wiem, że można infekować innych, ponieważ spotkałem hakera, więc dołączyłem do ich niezgody i mogą infekować graczy. Prawdopodobnie już to wiesz, ale chcę tylko podkreślić, że Argo to nowa gra z Czech, która jest w zasadzie kopią i przeszłością armi 3. Bez obejścia to niemożliwe: / Ale jeśli możesz, możesz zrobić wszystko.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)