Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wstrzyknąć dll do warface?
#11
Przyczyna wstrzyknięcia trybu jądra?
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie H4x0rKAPPA Przyczyna wstrzyknięcia trybu jądra? I dlaczego używasz zastrzyków trybu jądra?
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by Viciopata I dlaczego używasz zastrzyków trybu jądra? Czy proces Warface nie jest chroniony przez obcallbacks?
Reply
#14
Zacytować: Napisał pierwotnie Elissonc Próbuję wstrzyknąć .dll do warface, ale najwyraźniej jest niemożliwe, próbowałem z xenos, ale nie działa, ponieważ sterownik BlackBone wymaga certyfikatu, a następnie działa tylko w trybie testowym, ale mój warface nie działa w trybie testowym .... .. Pomoc pls 1) Otwórz swój główny dysk 2) Folder Windows 3) SysWOW64 4) Sprawdź, czy masz w nim plik d3dref9.dll 5) Jeśli tak, zmień nazwę na coś podobnego do d3dref9_old.dll 6) Zmień nazwę swojej biblioteki DLL na d3dref9.dll 7) Umieść go w folderze syswow64 8) Uruchom grę EZ PZ
Reply
#15
Zacytować: Napisał Razzing 1) Otwórz swój główny dysk 2) Folder Windows 3) SysWOW64 4) Sprawdź, czy masz w nim plik d3dref9.dll 5) Jeśli tak, zmień nazwę na coś podobnego do d3dref9_old.dll 6) Zmień nazwę swojej biblioteki DLL na d3dref9.dll 7) Umieść go w folderze syswow64 8) Uruchom grę EZ PZ tak, ale to zwiększa szansę na zbanowanie. Jeśli nie chcesz zostać zbanowany, musisz sprawdzić forum za każdym razem, gdy logujesz się do gry. lub, po prostu usuń plik za każdym razem, gdy zamkniesz grę.
Reply
#16
Zacytować: Napisał Razzing 1) Otwórz swój główny dysk 2) Folder Windows 3) SysWOW64 4) Sprawdź, czy masz w nim plik d3dref9.dll 5) Jeśli tak, zmień nazwę na coś podobnego do d3dref9_old.dll 6) Zmień nazwę swojej biblioteki DLL na d3dref9.dll 7) Umieść go w folderze syswow64 8) Uruchom grę EZ PZ Nice ban incoming (:
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by Viciopata Nice ban incoming (: XD zrobił mój dzień!
Reply
#18
Wtryskiwacz również zamyka się po wstrzyknięciu, więc nie kopie. są naprawdę metody iniekcji z wykrytymi ksenonami i mogą być zakazane nawet po wstrzyknięciu hack nie wykryte?
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by Viciopata Dlaczego nadal używasz Xenos. Problem z iniekcją dotyczy nie tylko xenos, ale wszystkich.
Reply
#20
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie onra2 Problem z iniekcją dotyczy nie tylko xenos, ale wszystkich. Nie mam tego problemu. Myślę, że ta sekcja musi przeczytać, co to jest jądro, a następnie zacząć oszukiwać. Ale eh, np. Jestem zawsze tutaj, aby pomóc początkującym. -Smor, mój eng nie jest taki gud xD.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)