Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
serwer
#1
jest sposób na stworzenie własnego serwera? ponieważ jest serwer arx
Reply
#2
ARX używa przecieku plików dev-build serwera VN, który został zwolniony przez pomyłkę na stronie goplay.vn. Myślę, że bardzo niewiele osób ma takie pliki. Pliki te, jak wspomniano, są tworzone przez deweloperów, a więc zawierają wszystko, co jest potrzebne do uruchomienia lokalnego serwera, mają sztuczną inteligencję i regresy, których nie ma w kompilacjach wydań dla graczy. Dodatkowo, ARX używa niestandardowego launchera, aby wstrzyknąć DLL, aby mógł wyodrębnić pliki pak ze wszystkich dziedzin. ARX nie będzie ewoluował w stosunku do plików binarnych serwera. To może ewoluować przez wymazanie plików klienta VN (są one w 100% takie same, z wyjątkiem dodatkowego launchera i dodatkowej biblioteki DLL). Do tej pory wiele projektów tworzenia niestandardowych serwerów budujących jest "w toku", jeśli już ich nie porzucono. Moja wersja ma minimalną funkcjonalność, aby uzyskać dostęp do dowolnego pokoju / typu gry, ale brakuje w nim sztucznej inteligencji i trafień. Jedyna szansa na trafienie jest tym, co przypuszczam, fizyką po stronie klienta, jak eksplozje i takie tam. Oznacza to, że działają tylko granaty, rpg, miny i pistolety wodne. Bez sztucznej inteligencji niektóre mapy PvE są niemożliwe do ukończenia z powodu pewnych scenariuszy wydarzeń oczekujących na jednostkę "umrzeć", ale ponieważ jednostka nigdy się nie odrodziła, otrzymujesz obraz.
Reply
#3
możesz wysłać mi ten plik, abym mógł go utworzyć
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by Levak ARX używa przecieku plików dev-build serwera VN, który został zwolniony przez pomyłkę na stronie goplay.vn. Myślę, że bardzo niewiele osób ma takie pliki. Pliki te, jak wspomniano, są tworzone przez deweloperów, a więc zawierają wszystko, co jest potrzebne do uruchomienia lokalnego serwera, mają sztuczną inteligencję i regresy, których nie ma w kompilacjach wydań dla graczy. Dodatkowo, ARX używa niestandardowego launchera, aby wstrzyknąć DLL, aby mógł wyodrębnić pliki pak ze wszystkich dziedzin. ARX nie będzie ewoluował w stosunku do plików binarnych serwera. To może ewoluować przez wymazanie plików klienta VN (są one w 100% takie same, z wyjątkiem dodatkowego launchera i dodatkowej biblioteki DLL). Do tej pory wiele projektów tworzenia niestandardowych serwerów budujących jest "w toku", jeśli już ich nie porzucono. Moja wersja ma minimalną funkcjonalność, aby uzyskać dostęp do dowolnego pokoju / typu gry, ale brakuje w nim sztucznej inteligencji i trafień. Jedyna szansa na trafienie jest tym, co przypuszczam, fizyką po stronie klienta, jak eksplozje i takie tam. Oznacza to, że działają tylko granaty, rpg, miny i pistolety wodne. Bez sztucznej inteligencji niektóre mapy PvE są niemożliwe do ukończenia z powodu pewnych scenariuszy wydarzeń oczekujących na jednostkę "umrzeć", ale ponieważ jednostka nigdy się nie odrodziła, otrzymujesz obraz. ok dzięki, ale mimo to mogę zmienić wersję ImX Arx, aby utworzyć z wersji Arx?
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by oshere1111 ok dzięki, ale mimo to mogę zmienić wersję ImX Arx, aby utworzyć z wersji Arx? Pliki pobierane z ARX są plikami budującymi wersje VN z dodatkową zawartością ARX, takimi jak DLL, launcher i Pakiety lokalizacji. Nic więcej naprawdę. Nigdy nie opublikują wersji dev używanej wewnętrznie na swoich serwerach.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)