Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak być konsolą
#1
Potrzebuję czegoś, co pomoże mi udawać, że jestem konsolą. Byłem w łachmanach z innym hackerem i zmienił swoje imię na konsolę, a jego imię było w żółtym tekście. PROSZĘ, ŻE WSZYSTKO ZOSTAŁA UDZIAŁ W NINIEJSZYCH INFORMACJACH, ŻE UDZIELAM WIERZĘ, A POMAGAJĄĆ WSPIERAJĄCYCH WSPÓLNOŚĆ =)
Reply
#2
Sztuką jest zrobienie skryptu namechange i szybka zmiana imienia. Wtedy zmieni kolor na żółty. (Jednak konsola jest zielona, więc lepiej zmień swoje imię w (ADMIN) . Oto jak to zrobić: Kod: bind mwheelup "NameChange" bind mwheeldown "NameChange" alias NameChange "Name1" alias Name1 "(ADMIN) Pwnt; alias NameChange Name2" alias Name2 "(ADMIN) Ownt, alias NameChange Name1" Pamiętaj, że to zepsuje twoje kółko myszy, ale imo to jedyny sposób, aby szybko zmienić twoje imię. (Po prostu wykonaj ten skrypt i przewiń kółko myszy). Aby przywrócić kółko myszy: bind mwheelup "invprev" bind mwheeldown "invnext"
Reply
#3
jesteś tak niesamowitym gościem !!! EDYTUJ * OK, musisz zrobić skrypt lub możesz wpisać to w konsoli, możesz mieć mnie proszę? im a newb EDYTOWANE PRZEZ STRONĘ. NIE PODAWAĆ PODWÓJNIE. PRZECZYTAJ ZASADY!
Reply
#4
tak, możesz łatwo wpisać każdą linię w konsoli wszystko co robisz to wiązanie niektórych kluczy
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by soudronic tak, możesz łatwo wpisać każdą linię w konsoli wszystko co robisz to wiązanie niektórych kluczy Problem polega na tym, że po ponownym uruchomieniu CS: S pozostają tylko wiązania, a nie aliasy, więc lepiej zrobić plik name.cfg w folderze \ cstrike \ cfg i wpisać go w konsoli, gdy chcesz uruchomić skrypt: exec nazwa Aha, i widzę, jak fajnie skopiowałeś ten skrypt do strony myg0t, udając, że to napisałeś i działa. Cóż, teraz widzę, że popełniłem mały błąd, pisząc go i po prostu skopiowałeś błąd. Musisz dodać "imię" (bez cudzysłowów) przed częścią (ADMIN).
Reply
#6
Lol właśnie mu to powiedziałem ...
Reply
#7
Jedyny problem będzie polegał na tym, że jeśli nie będziesz mógł kopnąć lub zakazać ludziom, to naprawdę nie będą troszczyć się o to, kim jesteś, ale wciąż nigdy nie włamuję się do pokoju, w którym obecny jest dobry pomysł.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)