Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testuj konta / Nieograniczone konta
#11
O ile wiem ... Konta NA nie zostaną zbanowane przez IP, czy jest to nowe? (Jestem wietnamczykiem)
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by Levak [poza tematem] Och, to ty 127.0.0.1, teraz przypominam ci głupi koleś. Teraz jesteś 192.168.1.1, prawda? [/poza tematem] Chciałbym wiedzieć, w jaki sposób "zbanowali" twoje IP? Nigdy wcześniej tego nie widziałem. Czy to nowe? Czy po prostu zepsuły wszystkie konta, ponieważ korzystasz z tego samego adresu IP? nie ma zakazu IP w UE! więc zostałem zbanowany 3 razy testując to, więc nie ma zakazu IP w UE Tylko w RU
Reply
#13
Użyj vpn lol ..... Cant ban Twojego głównego ip z Vpn w prawo? W jaki sposób sprawdzasz adres IP innego użytkownika?
Reply
#14
Zacytować: Napisał Combatsoldier Użyj vpn lol ..... Cant ban Twojego głównego ip z Vpn w prawo? To jedna opcja. Zacytować: W jaki sposób sprawdzasz adres IP innego użytkownika? Jest napisany przez warstwę protokołu internetowego (IPv4 w naszym przypadku), dzięki czemu możesz oczekiwać odpowiedzi na wszystkie wysyłane pakiety. Nie rozumiem, dlaczego jesteś zaskoczony faktem, że serwer gry zna twoje IP.
Reply
#15
Zacytować: Napisał pierwotnie TheDeadSshadowx nie ma zakazu IP w UE! więc zostałem zbanowany 3 razy testując to, więc nie ma zakazu IP w UE Tylko w RU Zostałem zbanowany na NA.
Reply
#16
Mam więcej niż 15 kont zbanowanych na serwerze NA XD
Reply
#17
dlaczego nie skorzystać z tego
Reply
#18
Używam tego fałszywego generatora wiadomości e-mail i użyłem tej wiadomości do czegoś, ale e-maile nie przyszły te adresy e-mail.
Reply
#19
Jeśli FakeEmailGenerator nie działa, użyj tego, co powiedział markkuw33 Zacytować: Dlaczego nie skorzystać z tego http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html jeden
Reply
#20
Zacytować: Napisał pierwotnie SoldierInWar123 Jeśli FakeEmailGenerator nie działa, użyj tego, co powiedział markkuw33 Dziękuję, że działa.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)